Zamordowany minister obrony Syrii był prawosławnym chrześcijaninem

Po polsku

da 23 Lipiec 2012
Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id13425.html
Tłum.RX

18 lipca w Syrii został zabity minister obrony Dawoud Rajih. Zginął w wyniku zamachu terrorystycznego przeprowadzonego przez terrorystę –samobójcę, donosi telewizja Al.-Arabija. Dawoud Rajch był prawosławnym chrześcijaninem należącym do Antiocheńskiej Cerkwi Prawosławnej. 20 lipca odbyło się nabożeństwo żałobne za Dawoud’a Rajih’a w największym soborze prawosławnym Syrii, cerkwi Krzyża Chrystusowego, która znajduje się w Damaszku.

W nabożeństwie uczestniczyli krewni zabitego ministra, członkowie wyższego dowództwa Armii Syryjskiej i prawosławne duchowieństwo.

—————————————————————-

Rosjanie oddają hołd Bohaterom Syrii !
Rosjanie, uczcijmy pamięć bohaterów Syrii !

Drodzy przyjaciele!, koledzy!, towarzysze broni!

W wyniku zamachu terrorystycznego zorganizowanego przez syryjskich bandytów, zginęli syryjscy mężowie stanu narodu syryjskiego. Byli to wybitni ludzie pracujący nad pomyślnością swojej ojczyzny i swojego ludu!

Zakończył życie minister obrony Syrii, Dawoud Rajih, wiceminister i szwagier prezydenta Syrii, Assef Shawkat, asystent wiceprezydenta, były minister obrony Syrii, Hasan Turkmeni i szef wywiadu syryjskiego Hisham Behtiyar.

Powinniśmy uczcić świetlaną pamięć Bohaterów Narodu Syryjskiego.

O godzinie 12:30, 22 lipca (niedziela) będzie miało miejsce złożenie kwietów w Ambasadzie Arabskiej Republiki Syrii (dojazd do stacji metra Park Kultury, adres: Mansurowskij Pierieułok nr 4).

Stosownie do możliwości prosimy o przybycie ponieważ powinniśmy pokazać, że w ciężkiej chwili naród rosyjski pozostaje w bólu i opłakuje razem z syryjskimi patriotami.

WIECZNA PAMIĘĆ MĘCZENNIKOM !

Źródło: http://www.syrianews.ru/node/1543

Tłum. RX

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/07/23/zamordowany-minister-obrony-syrii-byl-prawoslawnym-chrzescijaninem-2/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj