Żyd ekumenista dokonał prowokacyjnej profanacji

Po polsku

a77W przeddzień judejskiego nowego roku Rosh ha-Shana, 16.09.2012 roku, 62-letni nauczyciel tańca towarzyskiego i jogi, emigrant z Niemiec, Jurij Piotrowskij, gorący zwolennik głównego rabina Rosji (FJOR), satanisty Berla Lazara (kolega p.Cyryla Gundiajwa), oblał atramentem główny ikonostas w katedralnej świątyni Chrystusa Zbawiciela w Moskwie. Żeby tego dokonać odczekał do końca niedzielnego nabożeństwa i o godz. 12:30 przelazł przez dwa ogrodzenia, wchodząc na stopnie przed głównym ikonostasem i ochlapał atramentem jego dwie główne ikony.

Po zaistniałym akcie świętokradztwa sprawcę skrępowali pracownicy ochrony Świątyni Chrystusa Zbawiciela. Jak poinformował oficjalny przedstawiciel MWD w Moskwie, Maksim Kołoswietow, zatrzymanym „chuliganem”, który dokonał aktu świętokradztwa był 62-letni imigrant z Niemiec, Jurij Piotrowskij.

Swój postępek wyjaśnił, on na policji, przekonaniami religijnymi, poinformowało anonimowe źródło z kręgów policyjnych.

a78Pochodzący z Leningradu Jurij Piotrowskij, absolwent Leningradzkiego Instytutu Inżynierii Ekonomicznej, znany, według niego, ze swoich radykalnych poglądów, na swojej stronie internetowej pisze to żydzisko, że był w czasach sowieckich dysydentem i antykomunistą ale takim, że skazano go w 1981 roku na 12 lat więzienia i konfiskatę mienia za nielegalny handel futrami i rozbój z użyciem amoniaku, którym ten żydowski bandzior próbował oślepić ofiarę. Sam przyznaje, że próbował tymi metodami zebrać środki finansowe „przed emigracją do Izraela z żydowską żoną”. W więzieniu przeniesiono tego żyda do szpitala psychiatrycznego w mieście Rybińsku za „antykomunistyczne uprzedzenia”, jak pisze w swojej biografii. Tam, według niego, odnalazł Boga a po zwolnieniu w 1991 roku wstąpił do petersburskiego seminarium duchownego, które po upływie roku porzucił rozczarowawszy się do prawosławnego duchowieństwa. W 1992 roku udał się do Polski skąd nielegalnie przepłynął Odrę i znalazł się w Niemczech. Po kilku latach włóczęgostwa żyd Piotrowskij zamieszkał w Monachium gdzie w 1994 roku ożenił się z amerykańską „tancerką” (baletnica strip-tease?). Na policji żyd Piotrowskij przedstawił po zatrzymaniu wcześniej przygotowane zaświadczenie, że jest pacjentem poradni psychiatrycznej.

b2Dodajmy, że ten żyd pisze o sobie na osobistej stronie internetowej, że podziela pogląd judaizmu co do tego, że Jezus był fałszywym Chrystusem, jak to każde żydzisko głosi wszem i wobec. Wiadomo również, że ten były bandzior jest przedstawicielem monachijskiego klubu „Nahmanid” (dialog judeo-chrześcijański (?!!!)). Jako specjalista od dialogu judeo-chrześcijańskiego brał udział w VII Międzynarodowym Kongresie Filozoficzno-Kulturalnym w Petersburgu zorganizowanym pod egidą UNESCO w 2004 roku. Całkiem niezły „zajob” i „psychol”, wyrażają się o nim media. Pominiemy resztę informacji o tym żydodewiancie ze względu na jego żydowską, klasyczną nienawiść do chrześcijaństwa, powszechnie już znaną. Dodajmy tylko, że ten judejski członek frontu ruchów Pussy Riot i innych Femin, jest gorącym zwolennikiem satanistów z Chabad Lubavitch i ich herszta, satanisty Berla Lazara.

Źródło: http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2012/09/19/zyd-ekumenista-dokonal-prowokacyjnej-profanacji/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj