W Nowym Jorku Żydzi prowokują muzułmanów

Po polsku

Kontrowersyjna reklama pojawi się w nowojorskim metrze. Rozwścieczy muzułmanów?

Na plakacie widnieją słowa: “W każdej wojnie między cywilizowanym człowiekiem a dzikusem, wspieraj cywilizowanego człowieka”. Pod spodem ozdobiony gwiazdami Dawida napis głosi: “Popieraj Izrael, pokonaj dżihad”.

reklama_wspieraj_izrael

http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Kontrowersyjna-reklama-pojawi-sie-w-nowojorskim-metrze-Rozwscieczy-muzulmanow,wid,14942577,wiadomosc.html\

Moment, w którym rusza kontrowersyjna kampania zbiega się z gwałtownymi protestami muzułmanów na całym świecie, związanymi z antyislamskim filmem “Innocence of Muslims” (Niewinność muzułmanów) i publikacją karykatur proroka Mahometa przez francuski tygodnik satyryczny “Charlie Hebdo”.

Na szczęście chyba nie wszyscy Żydzi sątak bezczelni i chyba równocześnie bezmyślni. Ku swojemu zdziwieniu w NY Times znalazłem artykuł opisujący obiektywnie bierna postawę rządu amerykańskiego wobec zbrodni na bezbronnej palestyńskiej ludności jaka dokonała libańska chrześcijańska Falanga we współpracy z izraelską armią równo 30 lat temu. Przypomnijmy do czego może prowadzić “współpraca” chrześcijan z Żydami. A później się dziwimy, ze nas nienawidzą i atakują miejscowych chrześcijan w krajach muzułmańskich.

http://www.nytimes.com/2012/09/17/opinion/a-preventable-massacre.html?pagewanted=all

S. Sas

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj