Dziś o 17 godzinie Żydzi wzniosą modlitwę o nadejście ANTYCHRYSTA

Po polsku, Polecane

Opracowanie: GREGORIUS
Data publikacji: 19.09.2012

Według wielu żydowskich stron internetowych i osobliwej strony na Facebook „All Jews as One”, w niedzielę 23 września 2012 roku, punktualnie o godzinie 17:00 czasu paryskiego (11:00 Montreal; 8:00 Los Angeles) żydzi na całym świecie są wezwani do poparcia pokoju i wspólnego odmówienia następującej „modlitwy”:

„Władco Wszechświata, my, dzieci Izraela, prosimy cię o zesłanie nam Mashiaha (tj.Mesjasza;  był Nim i jest Bóg nasz Jezus Chrystus, ale Jego żydzi całkowicie odrzucili), który nas teraz wybawi miłosiernie od wygnania i wszystkich cierpień i objawi twoje Imię światu i przyniesie pokój. Amen”.

antychrystKliknij w obrazek aby powiększyć

Na filmie były naczelny rabin Francji, Sitruk, występuje na końcu wyjaśniając magię tej operacji i bluźnierczego „G.od” (czyli diabeł) oraz wzywa o nie przeciwstawianie się zbiorowej „modlitwie” żydów o to o co oni proszą.


Wszechświatowa modlitwa żydów o antychrysta.

Czy to jest zatem przypadek, że tego samego dnia, 23 września we Francji, świętuje się dzień poświęcony przebudzeniu się (raczej debilizacjo-satanizacji- tłum.) katolickich i protestanckich parafii na judaizm?

To jest oczywiste, że „modlitwa” o przyjście Mashiaha jest w rzeczywistości dla nas, katolickich niedobitków, i prawosławnych chrześcijan, wezwaniem do nadejścia antychrysta. To jest powszechna opinia Ojców Kościoła i wielu uczonych, że żydzi będą czynić wszystko żeby przyśpieszyć nadejście antychrysta jako ich Mesjasza.

Nie możemy siedzieć bezczynnie przyglądając się globalnej mobilizacji synagogi szatana. Musimy modlić się, w szczególny sposób tej niedzieli, 23 września o godzinie 17:00, jeśli to możliwe, modlitwami przeciwko szatanowi i jego zbuntowanym aniołom.

Katolicy mogą się posłużyć egzorcyzmem przekazany wiernym całego świata z nakazu papieża Leona III. Korzystajcie z broni, którą dał Wam do ręki Kościół Święty!

“Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen”

Info na podstawie:

http://www.alljewsasone.com/
http://www.catholique-sedevacantiste.com/article-23-septembre-priere-mondiale-des-juifs-pour-l-avenement-de-l-antechrist-11046548.html
http://www.facebook.com/AllJewsAsOne

Do kogo modlą się Żydzi, można się dokładnie dowiedzieć z zamieszczonego na “Wiadomościach” opracowania: Zatrute źródło: MASONERIA

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/09/20/zydzi-wznosza-modlitwe-o-nadejscie-antychrysta/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj