CENZURA NA FACEBOOK: KATOLICY ŻYWCEM SPALENI W NIGERII PRZEZ MUZUŁMANÓW

Po polsku

Facebook staje po stronie oprawców zakazując publikacji.

Tragedia – KATOLICY ŻYWCEM SPALENI W NIGERII PRZEZ MAHOMETAN

“To jest brutalny przykład, jak daleko posunęła się walka między muzułmanami i katolikami w Nigerii. Muzułmanie są zdeterminowani, aby narzucić swoją “religię” w całej Afryce, jak i na innych kontynentach i krajach świata. Islam ma tylko jeden cel: rządzić światem za wszelką cenę!”

A gdzie są Międzynarodowe Organizacje Praw Człowieka? Chrześcijanie są paleni żywcem w Nigerii: przerażający Holocaust wprost przed Międzynarodową obojętnością! Jak podaje Ojciec Juan Carlos Martos, w imieniu Missionari Clarettiani, via del Sacro Cuore di Maria, Rzym, Włochy:

cenzura-facebook

“Poprzez opublikowanie tego graficznego dokumentu na Facebooku, miałem na celu uświadomić światu pewne tragiczne wydarzenia całkowicie ignorowane lub minimalizowane przez media głównego nurtu; autentyczne ludobójstwo tak okrutne i nieludzkie jakie można tylko porównać z najbardziej znienawidzonymi i podłymi czynami, w obozach nazistowskiej eksterminacji”

Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, Facebook skrytykował mnie za publikację tego graficznego dokumentu jako dowodu Holokaustu, który chrześcijanie cierpią w Nigerii w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Zgodnie z polityką bezpieczeństwa Facebooku jako “społecznej sieci”, to zdjęcie zostało sklasyfikowane jako “pornografia”, “przemoc” i “niewłaściwe”, i zabroniono mi publikacji jakichkolwiek zdjęć przez tydzień. Grożono mi drastycznymi środkami, jeśli będę nalegać, aby opublikować jakikolwiek dokument, który udowadnia straszne pogwałcenia Praw Człowieka w Nigerii.

Ta postawa Zarządu (hiszpańskiego) Facebooka jest zarówno atakiem na wolność słowa, jak i haniebną zniewagą dla 500 ofiar (tylko w tym jednym strasznym epizodzie) bestialsko zamordowanych przez islamski terror tylko z powodu bycia chrześcijanami”.

“Myślałem, że ten serwis społecznościowy, powstały w Stanach Zjednoczonych, nie zegnie kolan w obliczu terroru. Zwłaszcza, kiedy trwa jeszcze gojenie ran poniesionych w makabrycznym ataku 11 września, tak jak naszym 11 marca na stacji kolejowej w Madrycie, wszystkich niewinnych ofiar dzikiej wściekłości i szaleństwa islamskiego terroru To wydaje się jeszcze bardziej nie do przyjęcia w Hiszpanii, demokratycznym państwie, w którym prawa wolności słowa, wyrażania religii są zagwarantowane w Konstytucji (art. 16 i 20). Jeśli jest próba ograniczenia tych praw, zostawiona przez groźby i naciski, tym samym osłabia wolność wypowiedzi potępiając jako “nieodpowiedni” graficzny dokument (nie fotomontaż), który odzwierciedla brutalną rzeczywistość w całej jej surowości.”

“Przeciwnie, administratorzy Hiszpańskiego Facebooka powinni przyjąć ten publiczny protest, zalecając aby taki barbarzyński akt nigdy nie był powielony, i aby jego sprawcy zostali pociągnięci do odpowiedzialności.

To jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela: służba dla społeczeństwa, i ostatecznym celem, czuję, każdej sieci, która określa się jako “społeczna”.

“Niestety, jeżeli nadal morduje się, to w wielkiej mierze dlatego, że prawda jest zawsze ukrywana przed opinia publiczną, aby ludzie nie byli świadomi: współwinna cisza w mediach głównego nurtu, prowadzi do obojętności społeczności międzynarodowej w obliczu tego niewypowiedzianego Holocaustu! Nie mówiąc już o tchórzostwie już zakorzenionym w świecie zachodnim w obliczu islamskiego terroru. Konsekwencja głupiego “Sojuszu Cywilizacji”: kolejny ubolewania godny incydent naszego byłego premiera Rodrigueza Zapatero.”

“Czy możecie sobie wyobrazić reakcję islamskiej organizacji terrorystycznej w (niemożliwym) przypadku masakry muzułmanów w meczecie, z rąk chrześcijańskich terrorystów?

I jak powszechnie nasze media opisywałyby i potępiały zbrodnię i zbrodniarzy?”

“Dlatego, z tego skromnego bloga, proszę o przysługę wszystkich ludzi, którzy mnie czytają: proszę o rozpowszechnianie tego zdjęcia i jego komentarzy za pomocą wszystkich mediów jakie macie.

Choćby nawet tylko dla upamiętnienie tych męczenników, ponieważ, niestety, Facebook wydaje się być po stronie katów, uniemożliwiając publikację takich tragicznych wydarzeń. ”

Juan Carlos Martos cmf
Segretariato di PVMissionari Clarettiani
Via Sacro Cuore Maria
500197-Rzym

/span

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj