ISLAM W PRAKTYCE: makabryczny film z egzekucji katolickiego zakonnika w Syrii. Islamscy bojownicy obcięli duchownemu głowę, którą później podrzucał wiwatujący tłum.

Po polsku

szatański islamNajemnicy z Al-Kaidy walczący w Syrii a wspierani przez państwa zachodnie, przyzwyczaili nas już do krwawych spektakli. Internet obiegł film, w którym tak zwany “bojownik” zjada surowy fragment wątroby zabitego żołnierza rządu syryjskiego. Teraz znowu terroryści ścięli katolickiego zakonnika.

Franciszkanin o. Francois Murad i co najmniej jedna osoba z jego otoczenia zginęli. Ucięto im głowy za rzekomą współpracę z przedstawicielami władzy. Przedtem terroryści napadli na okoliczny klasztor, splądrowali go i wywlekli mężczyzn.

Film z egzekucji jest przerażający i mogą go próbować obejrzeć jedynie ludzie o mocnych nerwach.  Nagrali go telefonem komórkowym sami islamiści. Można go obejrzeć pod tym linkiem: http://www.liveleak.com/view?i=ead_1372329728 Słychać tam przemawiającego członka grupy terrorystycznej “Dzhabhat en-Nusra” związanej z Al-Kaidą, który obwieszcza, że złapali trzech mężczyzn, którzy zostali oskarżeni o współpracę z wojskami Baszira Al Assada. Poinformował również, że trzeci mężczyzna czeka jeszcze na “proces” i zajmą się nim potem a następnie wyciągnął nóż i zaczął kawałek po kawałku odcinać głowy spętanym ludziom. Według służb informacyjnych Watykanu jednym z zabitych jest Ojciec François pomagający ludności syryjskiej.

Wokół mordowanych mężczyzn widać przechadzających się “bojowników” to właśnie tym ludziom Zachód wysyła broń. Co jeszcze bardziej szokuje na miejscu zbrodni znajdowało się wiele dzieci, które stały się świadkami tego bestialskiego mordu.

—–

Najsmutniejsze jest to, że zatrwadziałych ekumenistów nawet taka zbrodnia “nie rusza”. Oni i tak są święcie przekonani, że islam jest religią pokoju, a to tylko źli ludzie …. Admin.

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj