W USA rozpoczęto chipowanie ludności

Po polsku

diabeł w ręceW USA rozpoczęto chipowanie ludności. Okręg Hanna (stan Wyoming) rozpoczyna chipowanie obywateli. Na razie akcja prowadzona jest wśród pracownków instytucji państwowych i wśród tych ludzi, którzy otrzymują zasiłek od państwa [a takich ludzi w USA jest wiele - admin.]

Chip (MINI RFID) jest nośnikiem informacji i ma pojemność 100 GB, gromadzone są w nim dane o ubezpieczeniach, kredytach, o historii chorobowej i terapii, o kolizjach z prawem, o kontach, rachunkach, itp. [Przy takiej pojemności, można tam zmieścić nie tylko informacje tekstowe, ale np. ogromna ilość nagranych rozmów telefonicznych (oczywiście z dostepem dla odpowiednich słóżb) lub nawet ważne nagrania z kamer monitorujących zawsze podejrzanego obywatela] Jakakolwiek by nie była odległa perspektywa tego zjawiska to widać, że nabiera ono już  przyspieszenia w jednym ze stanów Ameryki.
Ludzie mają zróżnicowany stosunek do chipów. Dla niektórych oczywista jest wygoda MINI RFID. Można nie nosić ze sobą dokumentów, pieniędzy, dowodu tożsamości. Dla wielu innych [jeszcze myślących], trudno jest przyzwyczaić się do myśli, że są „pod kloszem”. (…)

Przekład: RX .

http://nationalreport.net/wyoming-school-implant-rfid/

Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-zaczeli-chipowanie-ludnosci-2014-02

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj