„Houston Project” - zniszczenie Rosji.

Po rosyjsku, Polecane

„Houston Project” - zniszczenie Rosji. Czyją wolę spełnia Majdan? Słowa wypowiedziane ponad trzy lata temu z porażającą dokładnością sprawdzają się dzisiaj. Czy jesteśmy w stanie stawić opór temu co nam zgotowali amerykańscy sataniści?

Czy zdołamy zerwać pętlę, którą rząd światowy już nie jedno dziesięciolecie uważnie i skrupulatnie zadzierzga na naszej szyi? Wszystko zależy tylko od nas z wami, od naszej modlitwy do Boga o pomoc, od naszej pokuty za zdradę i za dziesięciolecia zaprzaństwa wobec Cara i Wiary, zależy od naszej wzajemnej Miłości i współczucia.

Tłumaczenie fragmentu treści poniższego video.

Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko Rosji, że walczy o swoje samostanowienie, będzie myślał, że na koniec odzyskał wolność, a tymczasem wpadnie w zależność od nas. Tak samo będą myśleć i Rosjanie, że walczą oni o swoje interesy narodowe, przywracają odebrane im ziemie, i tak dalej…To wszystko będziemy robić pod pretekstem różnych suwerenności (nacjonalizmów-tłum.), walki za swoje narodowe ideały. Tymczasem my nie damy ani jednej stronie możliwości samookreślenia na podstawie wartości narodowych i tradycji. W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie siebie osłabiało wzajemnie i będzie wzmacniać nas, głównych dyrygentów rozpadu i zamieszania, stojących na uboczu i nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach”.

Za: http://3rm.info/43645-hyustonskiy-proekt-unichtozheniya-rossii-chyu-volyu-vypolnyaet-maydan-video.html
Przekład: RX .

iframe width=”500″ height=”335″ src=”//www.youtube.com/embed/Snv5VMtamGs” frameborder=”0″ allowfullscreen

Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/houston-project-zniszczenie-rosji-2014-02

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj