Zachodni najemnicy walczą z prorosyjskimi bojownikami na Ukrainie. Wideo.

Po polsku

Nie jest dobrze, gdy w zachodnich mediach zaczynają się pojawiać informacje potwierdzające, że na Ukrainie z separatystami walczą też pracownicy amerykańskich “firm ochroniarskich”. Jak podaje niemiecki dziennik Bild powołujący się na źródła w wywiadzie zagranicznym BND, na Ukrainie walczy przynajmniej 400 uzbrojonych najemników.
W mediach rosyjskich pojawiają się też informacje, że w starciach pod Słowiańskiem dowodzenie wspomagali polscy wojskowi. Wszystko to zaczyna się składać w bardzo niebezpieczny scenariusz. Prezydent Putin już wcześniej wskazywał Polskę jako inspiratora zamachu stanu na Ukrainie. Brakuje jeszcze tego, aby pojawiły się dowody naszego zaangażowania militarnego w sąsiednim państwie.

Trudno nie odnieść wrażenia, że ktoś świadomie wystawia Polskę na wielkie niebezpieczeństwo realizując nieodpowiedzialną politykę. Oby nie było to prawdą, że zachodnie mocarstwa dokonały destabilizacji na Ukrainie korzystając z naszej aktywnej pomocy i teraz, gdy wściekłość pokazuje rosyjski niedźwiedź, to my jesteśmy wystawieni do strzału jak “głupi jasio”. Wiadomo, że jeśli ktoś poniesie konsewencje tej zawieruchy, to nie USA tylko właśnie Polska, czyli my wszyscy.

Na dodatek propaganda przedstawia wszystko tak jak przedstawiała rewelacje o Klewkach mając w zupełnym poważaniu relacjonowanie rzeczywistych wydarzeń. Wciąż cisza o szkoleniach Ukraińców w Legionowie. Nie ma też w mediach za wielu wzmianek na temat uczestnictwa w tych walkach zachodnich najemników. Na dodatek polski rząd nie dementuje właściwie kwestii zaangażowania na Ukrainie i wiele osób podświadomie czuje, że to coś więcej niż tylko dyplomatyczne zaniechanie (…).

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wideo/zachodni-najemnicy-walcza-prorosyjskimi-bojownikami-ukrainie

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj