Bergoglio bredzi: w każdym chrześcijaninie siedzi żyd

Po polsku

pope-francis-jews-kisses

Powrót syna marnotrawnego

Bergoglio pobił wszystkie rekordy „żydofilii” wykazywanej przez jego żydomasońskich poprzedników. Zgodził się, że „wewnątrz każdego chrześcijanina siedzi żyd” ipowiedział, że „nie można być prawdziwym chrześcijaninem nie uznając swoich żydowskich korzeni”-”nie w rasowym ale w religijnym sensie”-wyjaśnił Bergoglio.

Podkreśliwszy trwającą obecność judaizmu w chrześcijaństwie poszedł on dalej niż Wojtyła-Katz, który nazwał żydów „starszymi braćmi chrześcijan”. Powiedział także, że codziennie modli się słowami psalmów Dawida, jak żyd, apotem wykonuje obrzęd Eucharystii jak chrześcijanin. W dużym wywiadzie udzielonym hiszpańskiej gazecie „La Vanguardia” Bergoglio wyraził opinię, że dialog pomiędzy judaizmem a chrześcijaństwem powinien obejmować badanie żydowskich korzeni chrześcijaństwa i „rozkwit judaizmu w chrześcijaństwie”.

Papież przyznał, że jest to bardzo trudny i wybuchowy temat, jak się wyraził, „gorący kartofel”, ale wyraził przekonanie, że „można żyć jak bracia”. Wypowiedział się także przeciwko jakiemukolwiek fundamentalizmowi religijnemu oświadczając, że u jego podstaw zawsze leży przemoc a w naszych czasach przemoc „w imię Boga” to absurd.

Na podstawie: http://3rm.info/47998-papa-rimskiy-francisk-i-zayavil-vnutri-kazhdogo-hristianina-sidit-evrey.html
Data publikacji: 20.06.2014
Przekład: RX

——-

Ciekawe ile Żydów siedzi w Bergogliu Ostatnim ?

Jeśli dla obecnego papieża Żydzi są tak bardzo potrzebni, to może niech od razu wyrzeknie się Jezusa Chrystusa, wyrzuci Krzyż i Nowy Testament, a zamiast tego zacznie studiować talmud lub jeszcze lepiej kabałę …

Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-bredzi-kazdym-chrzescijaninie-siedzi-zyd-2014-06

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj