Już abortują w Szpitalu św. Rodziny - dwa dni po odwołaniu prof. Chazana

Po polsku

mordownia23 lipca w Szpitalu im. Świętej Rodziny dokonano aborcji. Stało się to zaledwie w dwa dni po odwołaniu prof. Bogdana Chazana ze stanowiska dyrektora placówki. Po zmasowanym ataku na prawa sumienia lekarzy nadszedł czas na aborcyjną manifestację.

Jak wynika z podanego do publicznej wiadomości projektu wystąpienia po kontroli przeprowadzonej przez władze m.st. Warszawy - organ założycielski placówki - wcześniej w tym szpitalu tylko raz przeprowadzono aborcję. Doszło do tego w roku 2006, bez wiedzy prof. Chazana, który był wówczas nieobecny w szpitalu.

Prof. Bogdan Chazan został dyrektorem szpitala przy ul. Madalińskiego w 2004 r. Ostatnio stał się obiektem nagonki ze strony środowisk aborcyjnych, mediów i polityków. Lekarza zaatakował m. in. minister zdrowia Bartłomiej Arłukowicz. Doszło do tego bowiem dyrektor szpitala, a przy tym praktykujący lekarz, powołał się na klauzulę sumienia. Podpisał także „Deklarację Wiary”.

Na początku lipca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiedziała odwołanie CHazana z zajmowanego stanowiska. Kampania nienawiści wobec ginekologa wywołała stanowcze reakcje środowisk katolickich w Polsce, odbiła się też echem za granicą.  [Które po za tym echem, nie przyniosły żadnego skutku. Gdzie był w tym czasie Episkopat ? Czy życia mordowanych bez chrztu dzieci broni się jedynie w teorii ?]
W poniedziałek prof. Chazan otrzymał wymówienie z pracy.

KAI
mat
.

———–

Proponuję zmienić nazwe szpitala na bardziej adekwatną do obecnej sytuacji, np: “Szpital imienia Heroda Wielkiego” - admin.

Źródło: http://www.pch24.pl/juz-abortuja-w-szpitalu-sw--rodziny---dwa-dni-po-odwolaniu-prof--chazana,24419,i.html

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj