Naukowcy chcą ustawy o „produkcji” dzieci.

Po polsku

children ??

Szybki postęp w genetyce, to także komercyjna produkcja „markowych dzieci” na rządanie.

„Społeczeństwo musi być przygotowane,na postęp jaki jest dziełem naszych naukowców”, twierdzą dziennikarze BBC.

Dr. Tony Perry, pionier w dziedzinie klonowania, ogłosił, że potrafi dowolnie edytować kod DNA u myszy, tworząc w ten sposób dowolną hybrydę. „Ogromne postępy badań genetycznych w ostatnich dwóch latach, pozwala nam tworzyć „markowe i szytę na miarę dzieci”, twierdzi Perry.

Inni czołowi naukowcy i bioetycy twierdzą, że nadszedł czas na poważną publiczną debatę na ten temat. Dzieci posiadające piękno gwiazd filmowych, inteligencję wybitnych naukowców i organizm odporny na wszystkie choroby, to nie science fiction. Warto tutaj przypomnieć tajny raport Bilderbergów :

http://ligaswiatowa.hvs.pl/ujawniamy-tajny-raport-bilderbergow/

Dr Perry, który należał do pierwszych zespołów klonujących myszy i świnie, powiedział, że perspektywy klonowania i projektowania genetycznego ludzi są nieskończone. Warto się zastanowić czy nie wrócimy do epoki minotaurów, cyklopów, syren i olbrzymów za sprawą eugeniki i genetyki. Ciekawy jest także koniec każdej takiej cywilizacji negującej moralność, Boga i etykę.

Dr Perry, który wykłada na Uniwersytecie w Bath, powiedział w wywiadzie dla BBC: „Używając nożyczek molekularnych mamy możliwość niemal boskiej kreacji…” Metoda ta opiera się na technologii „CRISPR” , która pozwala na edytowanie dowolnego łańcucha DNA. Profesor Perry powiedział też, że technologia ta, może także pomóc w leczeniu bezpłodności.

Przypomnijmy, że technologia CRISPP została odkryta w 2013 roku, i natychmiast ogłoszono ją metodą nowej ery. Co ciekawe tak szybkie wprowadzenie metody eksperymentalnej do powszechnego użytku oznacza, że albo przywróciliśmy do życia kolejną starożytna technologię, lub też metodę tą stosowano w zamkniętych laboratoriach od dziesiątków lat, tworząc mutanty, hybrydy ,doprowadzając tym samym do śmierci i cierpienia istoty zrodzone dzięki tej nazistowskiej metodzie kreacji sztucznego życia.

Co ciekawe nie mówi się tutaj o czystym łańcuchu DNA, tylko o dodawaniu do istniejącej struktury łańcucha, kolejnych sztucznych elementów , co oznacza, że istoty te nie są już ludźmi z punktu widzenia biologii.

http://eioba.pl/a/3bda/mega-roj-proces-przeksztalcania-ludzkosci

Prof. Perry dodaje: ” Chcemy zlikwidować możliwość występowania chorób dziedzicznych i mutacji DNA … Chcemy wyeliminować mukowiscydozę i geny zwiększające ryzyko raka …” Czyli logika oparta na braku logiki, mutacje zwalczane mutacjami ?! Zdaje mi się, że jedynymi czynnikami zwiększającymi ryzyko raka są lekarze, genetycy i koncerny spożywczo – farmaceutyczne ! Eksperymenty obozowe przeniesione do powszechnej świadomości, nazywane są dzisiaj genetyką, a etyka zajmuje się poszerzaniem granic tolerancji wobec zła, szaleństwa, demoralizacji i ludzkiej głupoty!

Profesor Robin Lovell-Badge, z Medical Research Council w Wielkiej Brytanii, ma duży wpływ na przebieg debaty o tworzeniu nowego podgatunku człowieka. Jednakże człowiek ten nie, może być obiektywny ponieważ sam korzysta z technologii CRISPR we własnym laboratorium. Potrzebna jest debata … ale racjonalne myślenie społeczeństwa znów zostanie zastąpione automatycznymi reakcjami zaprogramowanymi przez media i fale ELF…

http://ligaswiatowa.hvs.pl/czestotliwosci-pracy-mozgu-czyli-jak-mowia-abys-robil-mowil-i-myslal-tak-jak-chca/

Dzięki takim procesom manipulacji ludzie zamiast po nowego iPhone pobiegną po nowe sklonowane dziecko. Ciekawe w jakim czasie pojawią się projekty związane z utylizacją nieudanych projektów, lub projekty wiecznie zachowujące okres niemowlęcy itd … Przecież produkt ten nigdy nie będzie mógł być nazwany człowiekiem …Wampiry, strzygi, wilkołaki, dinozaury ?! Czemu nie jeśli potrafimy znów to robić, znów niszczyć własną rasę w celu stworzenia życia wiecznego ?! Utopia goni utopie …„Hodowanie zarodków byłoby najlepszym sposobem zapobiegania chorobom przekazywanym z pokolenia na pokolenie …” .Tak twierdzą potomkowie nazistowskich katów nazywani dziś lekarzami i genetykami !

Co więcej „terapia komórek macierzystych” ,u niepłodnych mężczyzn metodą CRISPR, może powodować szkodliwe mutacje, twierdzą to sami jej twórcy.

Modyfikacja genetyczna wszystkich rodzonych w przyszłości dzieci, może rozwiązać problem chorób, bezpłodności i uszkodzeń genetycznych?!. Kolejny raz sprawdzają się moje słowa, eliminacja czystych rasowo ludzi, doprowadzi do zmiany definicji człowieka, a tym samym pod gatunki będą mogły być używane jako element niewolniczy lub element zrownoważonej diety dostarczającej kanibalom odpowiedniej ilości białek w zniszczonym przez nich świecie… Od tego dzieli nas krok do hodowli ubojowej „nowych” pod ludzi … Tego nawet nie, można nazwać już paranoją i horrorem, tylko otwieraniem wrót piekieł…

Profesor Lovell-Badge powiedział w wywiadzie dla BBC: „Oczywiście, w Wielkiej Brytanii, nie jest to dozwolone, dlatego musimy dokonać zmiany w przepisach prawnych , ponieważ dzisiaj sprawiają one nam ogromne kłopoty…”

„Ale to jest coś, co musi się stać przedmiotem publicznej dyskusji.
Ogólny zakaz „terapii” (jak ładnie chcą manipulować pojęciami) genetycznej w ujęciu płciowej, nie jest racjonalnie przemyślany i musi zostać zweryfikowany przez prawo. Ludzie powinni to zrozumieć ponieważ robimy to dla ich dobra …”

„Debata ta, będzie również musiała poruszyć temat produkcji dzieci o odgórnie przyjętych cechach rozwojowych …” „Włączenie niektórych funkcji, wymaga tylko niewielkich zmian w kodzie DNA, dzięki temu dziecko będzie miało, twój kolor oczu lub będzie odporne na HIV… ” Jak widać już przed urodzeniem wiadomo, że dziecko będzie zdemoralizowane i dlatego musi być odporne na HIV… Aby etycy podjęli ten kontrowersyjny i nie etyczny temat, w 2012 roku stworzono troje dzieci, mających być kluczem do przekonania społeczności całego świata ,co do zmiany sposobu prokreacji.

Hugh Whittall, powiedział w BBC:

„Myślę, że jest to wyzwanie dla nas wszystkich, musimy spojrzeć na to już teraz, jako na rodząca się szanse wymodelowania przyszłej formy człowieczeństwa.”

„W pierwszej kolejności nowa metoda ma być zaproponowana jako ekskluzywna opcja dla wymagających klientów. Chodzi o genetyczny tuning płodu. Teraz wszystko zależy od zarządzeń i regulacji prawnych.”

Dr David King, z grupy Human Genetics Alert, wzywa do publicznej debaty na temat tak drastycznych posunięć eliminujących naturalny proces tworzenia życia…

„Myślę, że doszliśmy do punktu, w którym nauka zaangażuje nowe techniki montażu genomu … ”

„Ale to nie znaczy, że społeczeństwo musi zaakceptować tą opcję rozrodu…”

Rzecznik UK Human Fertilisation i Embriologii powiedział: ” Uważnie śledzimy osiągnięcia naukowe tego rodzaju i dyskusje na temat przyszłości genetycznej człowieka.” Należy pamiętać, że narazie zmiana linii płciowej DNA pozostaje nielegalne w Wielkiej Brytanii i w wielu innych krajach.

Jednakże należy również pamietać, iż parlament europejski przygotowuje się do zmiany przepisów wykonawczych w kwestii genetyki. Przepisy te wpłyną na prawną i społeczną zmianę definicji człowieczeństwa …

http://ligaswiatowa.hvs.pl/paneuropejska-unia-czyli-unia-europejska-niszczenie-spolecznosci-narodowych-poprzez-multikulturowosc/

Liga Świata.

Źródło: http://zanimkupisz.hvs.pl/naukowcy-chca-ustawy-o-produkcji-dzieci/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj