ASTANA stolicą Iluminatów- czyli nie wszystko złoto co się świeci

Po polsku

ZDJĘCIA: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=2348

Warto zauważyć, że na mapie obszaru, który masoneria rosyjska rytu francuskiego określa jako obszar przyszłego państwa Eurazji pojawiło się nowe wielkie miasto - Astana (nowa stolica Kazachstanu).

Trzeba wiedzieć, że Astana wcześniej jeszcze do 1997 roku nazywała się zupełnie inaczej: Akmoła
W 1994 - rząd przyjął uchwałę o przeniesieniu stolicy z Ałmaty do Akmoły; z chwilą ukończenia tego procesu – w 1998 zmieniła się również nazwa miasta na Astana.

Zauważmy, że wystarczy drugą literkę przenieść na początek tej nazwy i z ASTANA uzyskamy słowo “SATANA”.

Najciekawszy jest film pt. “Astana - stolica Iluminati”:  https://www.youtube.com/watch?v=jrkb03STuXU

Jak dowiadujemy się z niego jest to “futurystyczna stolica okultyzmu” władająca “Nowym Porządkiem Świata”, wysławiająca “najbardziej starożytną religię ludzkości”.

W całym mieście rozmieszczone są olbrzymie, wielkie i małe podobizny słońca. Słońce to jeden z najważniejszych symboli masonerii - symbo­lizujące masońskie światło i jego nosiciela lucyfera. .

Jednym z głównych budynków w mieście jest “Piramida Pokoju” - olbrzymia trzykondygnacyjna piramida. Budynek zadedykowano zjednocze­niu światowych religii. Faktycznie jest świątynią religii okultystów.

Pierwszy - poziom mroczny jest w podziemiach piramidy. Znajduje się tam opera - sala koncertowa - “dla ludu”. Na suficie opery umieszczone jest olbrzymie słońce, które ją oświetla.

Drugi - poziom średni jest jasny i stanowi wielką salę kongresową, gdzie ludzie siedzą wokół ogromnego, okrągłego stołu w kształcie słońca, którego spód stanowi słońce w operze. W sali tej mają odbywać się “kongresy międzyreligijne” i, zapewne, konferencje masońskie. Jej kształt i sym­bolika mają wskazywać na “wzrost w oświeceniu”.

Trzeci poziom znajduje się w wierzchołku piramidy i jest okrągły, całkowicie przeszklony i kąpie się w świetle słonecznym. Na oknach znajdują się podobizny gołębi “reprezentujących pokój, który będzie rezultatem połączenia wszystkich rządów na świecie i wszystkich religii w jeden nowy porządek świata”. Na suficie znajduje się solarne bóstwo “lśniące nad oświeconymi”.

Równie ważną co piramida budowlą Astany jest położony w sercu miasta olbrzymi, górujący nad innymi budynkami, monument, który “ma uosabiać legendę o mitycznym drzewie życia i magicznym ptaku szczęścia”. Na jego szczycie znajduje się wielka kula symbolizująca jajo złożone przez tego ptaka i zarazem słońce. To “drzewo życia” stanowi “kanał, poprzez który duchy opuszczają świat materialny i łączą się z boskim światem”. We wnętrzu kuli znajduje się pomieszczenie, a w nim złoty trójkąt z odciskiem dłoni prezydenta Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa, w którym każdy, kto tam się znajdzie może umieścić swoją dłoń.

Nursułtana Nazarbajewa można już w zasadzie uznać za dożywotniego władcę Kazachstanu. Jest nieprzerwanie jego prezydentem od 1990 r. a zatem dwudziesty drugi rok. To stary komunista, w swoim czasie jeden z najbliższych współpracowników Michaiła Gorbaczowa. Gorbaczow był osobą wysoko postawioną w światowej hierarchii masońskiej. Założona przez niego Fundacja Gorbaczowa mająca zjednoczyć wszystkie religie skupia największych masonów i okultystów ze całego świata.

Jednym z najbliższych współpracowników Gorbaczowa jest w niej Barbara Marx Hubbard -medium i działaczka New Age oraz “przedstawiciel teozoficznej myśli w New Age” w ONZ, członek Klubu Rzymskiego Federico Mayor Zaragoza, mason Ted Turner oraz George Schultz, członek centrum New Age o nazwie Lucis Trust (kiedyś Lucyfer Trust).

Historia miasta ASTANA przypomina piękne bajeczki z dzieciństwa. Było pole. Przyjechał na koniku piękny królewicz, który przy pomocy czarodziejskiej różdżki wyczarował śliczny pałac, królewnę i cały jej dwór. Ale na kazachskiej ziemi tak się stało. Był pustynny azjatycki step, a po 16 latach mamy super nowoczesne miasto tętniące życiem, ciągle jeszcze w budowie.

Kolebka Antychrysta

To właśnie ucieleśnienie Pitagorejskiej wizji świata, studiowane zawzięcie przez współczesnych okultystów, który zakłada jego podział na trzy części:

· najwyższy świat – zwierzchników,

· wyższy świat – przełożonych

· i niższy – podwładnych,

został zrealizowany w Astanie, by gościć co trzy lata kongresy przedstawicieli religii świata. Dwa poprzednie odbywały się w Moskwie, III – w Astanie w 2009 roku, pod nazwą „Kongres Przywódców Tradycyjnych Religii Świata”. W IV Zjeździe Zwierzchników Religijnych Świata w Kazachstanie – 30 maja 2012 roku, wziął udział Cyryl I (Władimir Michajłowicz Gundiajew), patriarcha Moskwy i wszechrusi oraz patriarcha Jerozolimy Teofil.

Występując na ekumenicznym forum Cyryl podkreślił konieczność zachowania wspólnego dążenia wszystkich tradycyjnych religii do tworzenia wspólnego dobra i pokoju na świecie. Zjazd odbył się we wspomnianym Pałacu Pokoju i Pojednania, o kształcie masońskiej piramidy, gdzie w sali konferencyjnej o nazwie „kolebka” (kolebka antychrysta) spotkali się przedstawiciele 40 państw świata.

Podczas przemówień muzułmanów, żydów, buddystów jak i samego patriarchy Cyryla, ani razu nie wspomniano imienia Jezusa Chrystusa. Powszechnie przyjęto tam używać określenia „Najwyższy”. Mimo powołania „Rady 14-stu” największych religijnych liderów, w skład której wszedł sam Gundajew, zjazd nie był wydarzeniem stricte religijnym, gościł zaproszonych polityków i ministrów spraw zagranicznych znaczących w świecie państw.

Pentagram średnicy pół kilometra w Kazachstanie:

Nazarbajew

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj