Miriam Shaded: „Islam to demoniczna religia. Jak przyjdzie na to czas, muzułmanie będą zabijać Polaków”

Po polsku

miriam_schaded Miriam Shaded - urodzona w Polsce córka Syryjczyka i Polki, prowadząca fundację ratującą syryjskich chrześcijan – daje przerażające świadectwo o islamie.

.

To demoniczna religia. Promuje nienawiść. Islam to nie religia, ale system totalitarny.
Nie mówi się o tym wprost. (…) To nie jest wiara z wyboru człowieka, ale cały system prawny, który wnika w każdą sferę życia. Osoba, która jest muzułmaninem, nie może przestać nim być dobrowolnie. W momencie, kiedy odstępuje od wiary, grozi jej śmierć. Wiara polega na relacji z Bogiem. Tutaj każdy muzułmanin jest zmuszony, by być w tym systemie — mówi w wywiadzie dla „Super
Expressu”.

Miriam Shaded nie ma wątpliwości, że chrześcijanie powinni obawiać się islamu w każdej postaci. Jej zdaniem nie może być mowy o podziale na islam „dobry” i „zły”.

To różne czapki, które muzułmanie przybierają. W Koranie jest dokładnie zapisane, co robić z niewiernymi. Należy ich zabijać, odcinać rękę i nogę naprzemiennie, krzyżować lub wypędzać — przekonuje.

Miriam Shaded przestrzega, że islam to system, który chce wprowadzać szariat w każdym regionie świata.

Nie ma w islamie czegoś takiego jak tolerancja dla innych wyznań, jak chrześcijaństwo czy judaizm. Jest nienawiść do tych osób — podkreśla.

Zdaniem Miriam Shaded, w wielu przypadkach muzułmanie ukrywają swoje prawdziwe zamiary.

Kiedy wybucha wojna, islam się bardzo radykalizuje. Mam wiele świadectw chrześcijan z Syrii, którzy mieli muzułmańskich kolegów, chodzili z nimi do szkoły i kiedy wybuchła wojna, zaczęli otrzymywać pogróżki, zalecenia, żeby uciekali — relacjonuje.

I dodaje: W momencie, kiedy muzułmanie podbijają jakiś teren, obierają na cel chrześcijan. Starają się ich namówić na przyjęcie islamu. Pukają do nich do domów. Gdy do nich wejdą, gwałcą kobiety na oczach braci, mężów i ojców.

Prezes Fundacji Estera ostrzega, że kiedy muzułmanin postawi meczet na danym terenie, to jest to symbol, że chce ten teren podbić.

Dlatego Arabia Saudyjska nie przyjmuje uchodźców z Syrii u siebie, ale finansuje ich podróż do Europy, mówiąc, że zbuduje 200 meczetów na terenie Niemiec. To symbol i oznaka, jakie są intencje. Zresztą w Koranie jest dokładnie zapisane, co muzułmanie
muszą robić. Muszą szerzyć swoją wiarę, mają za nią zabijać — stwierdza w rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim.

Na pytanie, czy muzułmanie będą nas w Polsce zabijać, odpowiada bez wahania: Jak przyjdzie na to czas, to na pewno będą.

Oto co bahometanie wyprawiają w Syrii:

Źródło: http://wpolityce.pl/polityka/267193-przerazajace-swiadectwo-miriam-shaded-islam-to-demoniczna-religia-jak-przyjdzie-na-to-czas-muzulmanie-beda-zabijac-polakow

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj