Bergoglio nakazał aby zaprzestać nawracania żydów

Po polsku

zdrajca

Jeśli komuś wydawało się, że ten dziwny papież Franciszek, którego wybrali sobie Katolicy nie może już zaskoczyć bardziej, okazuje się, że podległa mu watykańska instytucja nakazała właśnie, aby nie nawracać przedstawicieli religii judaistycznej. Najwyraźniej zdaniem papieża nie ma większej różnicy między chrześcijaństwem, a judaizmem.

Najnowszy dokument Komisji ds. Stosunków Religijnych ogłoszony w Watykanie 10 grudnia z okazji 50. rocznicy soborowej deklaracji o stosunku Kościoła do religii niechrześcijańskich, może zaskakiwać. Okazuje się, że Kościół Katolicki, mimo uniwersalnej zasady swojego Boga, Jezusa Chrystusa - “Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem.” nie zamierza prowadzić żadnej misji skierowanej ku żydom.

W dokumencie wyjaśniono, że dobrzy katolicy, którzy szanują tak zwany ekumeniczny dialog z judaizmem, powinni powstrzymywać się od wszelkich prób ewangelizacji żydów. Stwierdzono wprost, że Kościół Katolicki nie przewiduje obecnie nawracania wyznawców tej religii uważając, że chrześcijaństwo jest jakąś formą pochodną judaizmu. Tak przynajmniej można to zrozumieć.

Wygląda na to, że chrześcijaństwo jest w likwidacji nie tylko na Bliskim Wschodzie, gdzie trwa właśnie przemilczany przez niemal cały świat holokaust mieszkających tam wyznawców Jezusa. Upadek tej starożytnej i niegdyś wiodącej religii w Europie najwyraźniej koordynuje nawet obecny papież Franciszek. Takimi decyzjami jak ta z zaniechaniem nawracania wyznawców judaizmu podkłada on “bombę” pod fundament chrześcijaństwa jakim jest nauczanie Jezusa - “Idźcie i nauczajcie wszystkie narody”.

Po serii dziwnych wypowiedzi i decyzji argentyńskiego papieża jezuity, chciałoby się zapytać - dla kogo on właściwie pracuje i na czym polega jego misja w Kościele? [Żeby nie szukać daleko odpowiedzi - pracuje dla Żydów i masonów, na pewno nie dla Chrystusa] Człowiek, który miał odnowić oblicze chrześcijaństwa zachowuje się jak syndyk masy upadłościowej. Może się okazać, że po tym pontyfikacie nie będzie już czego zbierać, a dzięki wciąż trwającej islamskiej inwazji na Europę, którą też popiera aktualny papież, dojdzie do tego, że chrześcijanie będą ginąć na naszym kontynencie w taki sam bestialski sposób w jaki są obecnie eksterminowani w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-nakazal-aby-zaprzestac-nawracania-zydow

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj