Moskwa: uzbecka niania twierdzi, że to allah kazał jej obciąć małej dziewczynce głowę

Po polsku

Uzbeczka Giulczechra Bobokulowa, która zamordowała trzyletnią dziewczynkę i chodziła z jej odciętą głową po ulicy twierdzi, ze to allah kazał jej to zrobić.

38-letnia Giulczechra Bobokulowa, obywatelka Uzbekistanu, powiedziała przed sądem, że to allah kazał jej popełnić ten czyn. W poniedziałek została aresztowana pod zarzutem zabójstwa swojej podopiecznej, trzyletniej Nastii M. Dziś sąd nakazał aresztować ją na dwa miesiące. Jak podaje rosyjskie MSW, kobieta leczyła się psychiatrycznie. Według rosyjskich mediów udało jej się ukryć zdiagnozowaną chorobę psychiczną, gdy 5 lat temu przyjechała do Rosji. Jak powiedziała dziennikarzom, przyznaje się do winy. Zdaniem śledczych nikt inny nie był zamieszany w zbrodnię. Czekają również na oficjalną ekspertyzę psychiatryczną.

Bobokulowa odczekała, aż rodzice dziewczynki wraz ze starszym dzieckiem opuszczą mieszkanie. Następnie odcięła dziewczynce głowę, schowała ją do reklamówki, podpaliła mieszkanie i ruszyła w stronę metra. Tam wyciągnęła ją i trzymając w ręce chodziła po ulicy, wykrzykując „Allah Akbar” i „jestem terrorystą”.

Tvp.info / Kresy.pl

Źródło: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/moskwa-uzbecka-niania-twierdzi-ze-to-allah-kazal-jej-obciac-malej-dziewczynce-glowe-18-

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj