Prawosławni Grecy, czyżbyście chcieli poddać się bez walki?

Po polsku, Polecane

Pilny apel metropolity Kalawrity Ambrożego w związku z sytuacją w Grecji:

ten protestuje, a gdzie reszta?

„… mahometańscy migranci wykorzystują na rozpałkę ikony z prawosławnych cerkwi i żądają zaprzestania dzwonienia cerkiewnymi dzwonami … Ginie nasza prawosławna i narodowa tożsamość! Czyżbyście chcieli poddać się bez walki? Zastanówcie się!”

Metropolita Kalawrity Ambroży wystąpił w pilnym apelem w związku z sytuacją w Grecji, jak podaje agencja AgionOros.ru.

„Z kazdym dniem staje się coraz bardziej oczywiste to, że „imigranci”, „uciekinierzy”, „nielegalni uchodźcy” są zdobywcami Grecji.
Z kolei władza ich przyjmuje, chroni, tworzy dla nich korzystne warunki. Nikt o nic się nie martwi. … Przedwczoraj, jeden z ministrów rządzącej partii „Syriza” wypowiedział oczywisty idiotyzm:
„Z pomocą imigrantów rozwiąże się demograficzy problem Grecji”.

Jak widzimy, rząd broni zdobywców naszej ojczyzny.

Jednocześnie, najeźdźcy-uchodźcy już rozpoczęli swoje niszczycielskie dzieło. Zdejmują ikony ze ścian cerkwi i kaplic i wrzucają je do ognisk, żeby się ogrzać. Od metropolity Serafina zażądali zdjęcia prawosławnego Krzyża w porcie Pireusu. W mieście Kawala nielegalni imigranci-mahometanie zdjęli ze ściany szkoły ikonę Bogurodzicy i zażądali, aby nie dzwonić w cerkiewne dzwony! …

Wczoraj w Ewkarpii Regionu Salonik mahometanie rozdawali broszury w języku greckim następujacej treści:

„Grecy, uwierzcie słowom proroka Mahometa, żeby się zbawić. Wojna przyszła do waszego kraju. Krew niewiernych będzie się lała rzekami. Podpis: Wojownicy Allacha”.

W greckiej telewizji państwowej już pokazano wydanie wiadomości po arabsku!

Przebudźcie się! Otrząśnijcie się z letargu! Popatrzcie, co dokoła się dzieje! Grecja ginie! Powoli wymieramy! Ginie nasza prawosławna i narodowa tożsamość! Czyżbyście chcieli poddać się bez walki? Zastanówcie się!”

„Zwyczajna radość” czy przemyślany plan?

hate speech

Żydzi powinni się cieszyć, ze chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, jest to kara dla niej za to, co Europejczycy robili setki lat, kiedy żydzi pozostawali na wygnaniu … Nigdy nie wybaczymy chrześcijanom Europy, że wymordowali miliony naszych dzieci, kobiet i starców … nie tylko w okresie holokaustu, ale i przez wszystkie wieki chrześcijańskiej hipokryzji” - oto, jakie cyniczne i kłamliwe oświadczenie złożył rabin Baruch Efrati w 2012 roku izraelskiej gazecie «Yedioth Aharonot».

“Nie pozostanie żadnych śladów i świadków nieczystości chrześcijaństwa”- Rabin Baruch Efrati – dyrektor żydowskiej szkoły na Zachodnim Brzegu

.

Ataki terrorystyczne w Paryżu w 2015 roku

A oto słowa francuskiego rabina Rava Touitou, który popiera mahometańską inwazję na Europę:

„Mosziach [tj. antychryst] powróci do raju Europy, kiedy chrześcijaństwo zostanie całkowicie zniszczone. Pytam więc was, czy to dobra wiadomość, że mahometanie przejmują Europę? To wspaniała nowość! To oznacza przyjście mosziacha! To wspaniała wiadomość!”

sługa antychrysta

Jednocześnie, żyd-właściciel sali koncertowo-teatralnej „Bataclan”, gdzie zginęły dzisiątki ludzi, a który sprzedał ową instytucję przed samym atakiem terrorystycznym, stawia znaczek „like” (wyrażając swoje poparcie dla słów rebe) pod wypowiedzią rabina, pochwalającego islamizację Europy i terror na tym kontynencie

Źródło: http://communitarian.ru/novosti/politika/pravoslavnye_neuzheli_vy_hotite_sdatsya_bez_boya_26032016/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj