Europarlament uchylił immunitet Marine Le Pen za ukazywanie zbrodni islamistów

Po rosyjsku

le_pen_marine Marine Le Pen odpowie za zamieszczenie na Twitterze zdjęć dokumentujących okrucieństwa ISIS. Parlament Europejski zdecydował w czwartek o uchyleniu immunitetu liderce Frontu Narodowego.

Immunitet Marine Le Pen został uchylony na wniosek francuskiej prokuratury. Od 2015 roku prowadzone jest śledztwo w sprawie zdjęć, które Le Pen zamieściła na swoim Twitterze. Fotografie przedstawiały m.in. ciało jednego z dziennikarzy, któremu terroryści odcięli głowę.

Le Pen może zostać oskarżona o rozpowszechnianie obrazów przemocy. Oburzenie działaniem Le Pen wyrazili m.in. rodzice zabitego dziennikarza.

[Patrzcie państwo, jakie te ścierwa wrażliwe! Zabijanie milionów dzieci jest w porządku, napaści zbrojne na suwerenne kraje i mordowanie tysięcy cywilów – też jest w porządku. Ale zdjęcia ofiar islamistów poruszają ich kurewskie serca… – admin]

– Wysiłki zmierzające do odebrania mi immunitetu ujawniają działanie systemu, chcącego powstrzymać prawdziwą kandydatkę francuskiego narodu, którą jestem ja – oświadczyła Marine Le Pen.

Przeciwko Le Pen toczy się jeszcze jedno postępowanie, mianowicie ws. zdefraudowania publicznych pieniędzy.

[A nie pojawiło się oskarżenie o pedofilię? – admin]

kresy.pl/ interia.pl
http://www.kresy.pl

Źródło: https://marucha.wordpress.com/2017/03/02/europarlament-uchylil-immunitet-marine-le-pen-za-ukazywanie-zbrodni-islamistow/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj