Rosyjscy Świadkowie Jehowy „pakują walizki”

Po polsku

 jehovahs-witnesses-satanic-house

Urząd Ministerstwa Sprawiedliwości obwodu penzeńskiego przerwał działalność wszystkich czterech lokalnych organizacji religijnych Świadków Jehowy po decyzji Sądu Najwyższego, który zakazał pracy głównego centrum tej organizacji w Federacji Rosyjskiej, poinformowała służba prasowa urzędu.

Według resortu na podstawie sentencji Sądu Najwyższego urząd Ministerstwa Sprawiedliwości podjął decyzję o przerwaniu działalności dwóch lokalnych organizacji Świadków Jehowy w Penzie, a także po jednej w Zariecznym i ​​Nikolsku.

„Dokumenty wysłano do urzędu Federalnej Służby Podatkowej obwodu penzeńskiego w celu dokonania odpowiedniego wpisu do Jednolitego Państwowego Rejestru Osób Prawnych” — czytamy w oświadczeniu.

Za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201705035385147-sputnik-rosja-swiadkowie-jehowy/

—-

Do obrońców “świadków jehowy”: Proszę przyjechać do Nowego Yorku i kierować się do dzielnicy żydowskiej Williamsburg obok mostu Brooklyn Bridge – tam jest całe centrum dyspozycyjne na cały świat. To towarzystwo, patrząc na rozbudowane z wielkim rozmachem ich “siedziby”, musi to być bardzo kosztowne, ktoś musi za to płacić. Wtedy szanowni obrońcy jehowych dostaniecie “oczopląsów” z wrażenia, jaka to potężna organizacja i wpływowa. Nie jest to żadna religia “apolityczna” a wręcz odwrotnie, z tym, że większość zwykłych członków “boguducha” winnym – nie jest wtajemniczana organizacyjnie – i nie rozumie o co w tym wszystkim chodzi… Napewno są i ludzie w niej uczciwi i pragną dobra, ale oni są tylko do liczby a nie do polityki… Po tej wizycie zrozumiecie, dlaczego władze waszyngtońskie i Unii Europejskiej – tak głośno protestują przeciwko decyzji sądu w Rosji o zakazie działalności tej sekty…
St. Fiut

Źródło: http://www.wicipolskie.org/?p=25804

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj