Wierny sługa allaha zamordował nożem biskupa! Narysował mu krwią krzyż na czole (WIDEO, FOTO 18+)

Po polsku, Polecane

biskup-2

Na przedmieściach Kairu islamski fanatyk zadźgał nożem chrześcijańskiego biskupa ortodoksyjnego Kościoła koptyjskiego — donoszą tamtejsze media.

45-letni biskup Samaan Szehata (po lewej na zdjęciu) został zaatakowany na ulicy w pobliżu swojego kościoła, kiedy czekał na innego księdza. Usiłował uciec przed goniącą go z nożem islamską bestią i schronić się w pobliskim magazynie. Tam właśnie dopadł go w końcu fanatyczny nożownik. Chrześcijański duchowny otrzymał ciosy nożem w głowę, szyję i klatkę piersiową.

Kierowca biskupa Gerges Kamei zeznał, że zabójca umoczył następnie nóż w krwi biskupa i namalował nią krzyż na jego czole. Potem islamski zwyrodnialec spokojnie wyszedł z magazynu. Tam zatrzymali go przechodnie i przekazali policji.

Ciężko ranny biskup żył jeszcze przez pół godziny. Być może dałoby się go uratować, ale pogotowie przyjechało dopiero po 90-ciu minutach. Wtedy duchowny już nie żył. Egipska policja podała, że mordercą jest muzułmanin - Ahmed Sajed Ibrahim. Wadze twierdzą, że jest 0 umysłowo chory.
Jihad Watch podaje jednak, że jest to kłamstwo, mające ukryć fakt, iż był to mord na tle religijnym. Zresztą w ten sam sposób - chorobą psychiczną - policja i lewackie rządy krajów Unii Europejskiej usiłują kłamliwie tłumaczyć mordy dokonywane przez islamskich terrorystów w Europie.
Tymczasem sąsiedzi mordercy ujawnili, że od co najmniej roku był on radykalnym islamistą. Modlił się na ulicy i głośno krzyczał, że “chrześcijanie są niewiernymi”. Również kierowca biskupa, który znał napastnika twierdzi, że mówienie o jego chorobie psychicznej to kompletna bzdura.

Ostrzeżenie: film zawiera drastyczną scenę. Dozwolone od lat 18.

Przypomnijmy, w tym roku - w Palmową Niedzielę - muzułmańscy terroryści - samobójcy dokonali w Egipcie dwóch ataków na kościoły koptyjskie. Zdetonowali bomby w świątyniach w mieście Tanta i w Aleksandrii zabijając łącznie 45-ciu modlących się chrześcijan i raniąc kilkudziesięciu.

Poprzedni zamach na koptyjski kościół w Egipcie - z grudnia 2016 r. - zabił 25-ciu chrześcijan i zranił 49-ciu. Po tych atakach rządzący Egiptem generał Abdul Fattah al-Sisi wprowadził w kwietniu br. na 3 miesiące stan wyjątkowy i zapowiedział bezwzględną walkę z dżihadystami.
Zamordowany koptyjski biskup był uwielbiany przez tamtejszych wiernych. Nie potrafią oni pojąć co - jeśli nie szatan - może skłaniać kogoś do brutalnego zgładzenia takiego dobrego człowieka. Koptowie stanowią 10% ludności Egiptu - to najliczniejsza wspólnota chrześcijańska na Bliskim Wschodzie. Pozostałe 90 proc. to muzułmańscy sunnici.

biskup

Źródło: https://reporters.pl/9990/islamista-morduje-nozem-biskupa-narysowal-mu-krwia-krzyz-na-czole-wideo-18/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj