Judasze pokazali swoje rogi - Boską Liturgię sprawowano plecami do Jezusa Chrystusa

Po polsku, Polecane

Po raz pierwszy w historii prawosławia Boska Liturgia sprawowana przez czterech prawosławnych najwyższych hierarchów odbyła się plecami do Jezusa Chrystusa w oparciu o przykład zaczerpnięty z katolickiej mszy !!!

Dnia 27 października 2017 roku łże-patriarcha Cyryl (Gundiajew) wziął udział w uroczystym odprawieniu Boskiej Liturgii pod otwartym niebem na Wzgórzu Patriarchalnym w Bukareszcie. Uroczystości cerkiewne były poświęcone Dniu Pamięci Niebiańskiego Patrona Bukaresztu, świętego Dymitra Basarbowskiego, pamięci męczenników i wyznawców, ofiar budowy bezbożnego ustroju w Rumunii, i 10-leciu intronizacji Jego Eminencji Wielce Błogosławionego Patriarchy Rumuńskiego Daniela.

tylem-do-Chrystusa

Boską Liturgię odsłużyli: Patriarcha Moskiewski Cyryl, Jego Eminencja Patriarcha Rumuński Daniel,  Arcybiskup Tirany i Całej Albanii Anastazy,  Metropolita Ziem Czeskich i Słowacji Rościsław, donosi Патриархия.ру.

Pierwszy raz w historii Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej widzimy jak Boska Liturgia służona przez patriarchę, z udziałem czterech zwierzchników Cerkwi Lokalnych, odbywa się twarzą do ludu, za przykładem tak zwanego Novus Ordo Missae, zreformowanej (raczej zdeformowanej) mszy rzymsko-katolickiej.

Tak było w Kościele przed II Soborem Watykańskim - 50 lat temu.

Msza trydencka

A tak jest obecnie …

no4 new-mass_med-1

bluźniercywomanpriestimg_0512

bishop-church-of-england-womenmsza-nwo-2moc

Śpiew cerkiewnego chóru podczas patriarszej Boskiej Liturgii na siedząco jest także elementem apostatycznego modernizmu.

wstyd

A nasi już się uczą ….

novus ordo

Na podstawie: http://prawoslawnikatolicy.pl/w-prawoslawiu-po-raz-pierwszy-plecami-chrystusa/

Za: http://3rm.info/main/69502-vpervye-patriarshaya-sluzhba-spinoy-ko-hristu-chetyre-pravoslavnyh-patriarha-sluzhili-po-primeru-latinskoy-messy-video.html

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj