Wielki Ajatollah: można porywać i gwałcić chrześcijanki

Po polsku

islamski-pies

Wielki ajatollah szyicki pochodzący z Iraku, który związany jest z pewnymi grupami rebeliantów walczących w Syrii, Ahmad Al-Bghdadi Al-Hassani stwierdził, że uzasadnione jest porywanie chrześcijanek przez muzułmanów oraz ich gwałcenie.

Duchowny muzułmański uznał, że ze względu na to, iż chrześcijanie są bałwochwalcami, to zgodnie z islamskim prawem kobiety chrześcijanki mogą być przez nich porywane i gwałcone.

Wielki ajatollah wcześniej już uzasadniał w egipskiej telewizji swoje wywody, zarzucając chrześcijanom, że są nie tyko bałwochwalcami, ale także „przyjaciółmi syjonistów”. Wezwał ich do przechodzenia na islam. Zadeklarował, że jeśli się nie dostosują do islamskich wymagań, muszą być gotowi na śmierć. Dodał, że chrześcijanki mogą być porywane przez muzułmanów również jako kandydatki na żony, nawet jeśli są już zamężne.

Ajatollah, który pochodzi z Nadżafu w Iraku - jednego ze świętych miast szyickiego odłamu islamu – przebywa obecnie w Syrii.

Źródło: frontpagemag.com, AS.

Źródło: http://www.pch24.pl/wielki-ajatollah--mozna-porywac-i-gwalcic-chrzescijanki-hjnpws,10981,i.html?utm_content=buffer575a8&utm_medium=social&utm_source=hjnpws&utm_campaign=buffer

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj