Katy Perry jadła LUDZKIE MIĘSO! W Hollywood to normalne! Czy to żart?

Po polsku

hollywood-satanismKaty Perry wyjawiła szokującą prawdę o Hollywood. Chyba dawno nikt aż tak nie zszokował. Gwiazda popu wyznała, że hollywoodzkie elity podczas specjalnych przyjęć jedzą… ludzkie mięso! Nie, to nie żart!

Katy Perry podczas wywiadu radiowego wyznała, że je ludzkie mięso dodała także, że nie jest to nic nadzwyczajnego, bo wszyscy w Hollywood to robią. Piosenkarka stwierdziła, że przez to, że jedzenie takiego mięsa jest zakazane i nieetyczne sprawia, że jest ono jeszcze lepsze, bo jak powszechnie wiadomo zakazany owoc smakuje najlepiej.

„Kanibalizm jest o wiele bardziej popularny niż myślisz. W Hollywood większość ludzi może powiedzieć, że ludzkie mięso jest najlepsze, absolutnie najlepsze na świecie” - wyjaśniła.

Podczas wywiadu dla jednej z francuskich stacji radiowych piosenkarka stwierdziła, że kanibalizm nie cieszy się dobrą opinią przez „wrażliwych chrześcijan i ich przesadne zasady moralne”, uważa także, że konsumowanie ludzkiego ciała jest w rzeczywistości super zdrowe i dobre.

„W ludzkim ciele znajdują się witaminy i minerały poprawiające życie, których nie można uzyskać jedząc mięso pochodzące od zwierząt” - powiedziała Katy.

Jednak kiedy zapytano wokalistkę o to jakie minerały i witaminy zawarte są w ludzkim ciele a których nie można uzyskać od zwierząt zaczęła trochę się plątać: „Mówię ci, ci ludzie żyją dłużej niż przeciętny człowiek, a ich zdrowie jest o wiele lepsze, uwierz mi. Mówię ci to, ponieważ myślałam, że doceniasz dobre jedzenie, a takie jedzenie jest w twojej kulturze. Jest grupa facetów w Hollywood, którzy mają doroczne przyjęcie, w którym głównym daniem jest mięso pochodzące od człowieka”.

Katy Perry przyznała, że kilka lat temu została zaproszona na takie przyjęcie, jednak nie chciała mówić kto ją zaprosił, powiedziała tylko, że był to jej dobry przyjaciel.

Perry wyjaśniła, że co roku na takim spotkaniu wybierany jest gospodarz, który ma zapewnić danie główne i musi to być ludzkie mięso.

„Nie byłam przekonana co do pomysłu pójścia na taką imprezę ale jak usłyszałam kto jeszcze tam będzie poszłam bez zastanowienia. Ludzie cały czas umierają, a ich ciała się po prostu marnują. Jeśli możemy użyć ich narządów do celów medycznych, dlaczego nie mielibyśmy jeść ich mięsa?” - powiedziała.

Katy Perry przyznała, że mięso smakuje podobnie do wieprzowiny, jednak ma trochę gorzki smak.

Rozumiemy, że witaminy i minerały są ważne, ale żeby jeść człowieka?

Źródło: http://m.eska.pl/hotplota/news/katy-perry-jadla-ludzkie-mieso-w-hollywood-to-normalne-czy-to-zart/n/105282

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj