Rząd Szwecji pomaga mordować chrześcijan! Wydadzą Irankę na śmierć

Po polsku

Szwedzki “humanitaryzm”: dżihadystów witają z otwartymi ramionami. Chrześcijankę pomogą zgładzić.
Uciekinierka z Iranu, która przyjęła chrześcijaństwo, zostanie przez władze Szwecji deportowana do Iranu, gdzie czeka ją kara śmierci za zdradę bafometańskiej wiary.

za-wiare

Aideen Strandsson usłyszała od szwedzkich urzędników imigracyjnych:
“To nie nasz problem, że się ochrzciłaś. To twój problem”. Jej wniosek azylowy odrzucono.

Kobieta przybyła do Szwecji w 2014 r. Pewnej nocy przyśnił jej się Jezus Chrystus i natychmiast postanowiła porzucić islam i ochrzcić się. Prawnicy ostrzegają, że za odrzucenie islamu czeka ją w Iranie najwyższy wymiar kary, a wcześniej w więzieniu z pewnością będzie gwałcona – podaje Voice of Europe.

Tymczasem Genewska Konwencja Praw Człowieka mówi wyraźnie: “uchodźca nie może być wydany państwu, gdzie jego życiu lub wolności grozi poważne niebezpieczeństwo”.
Władze Szwecji masowo i fałszywie używają tego argumentu przyjmując mahometańskich imigrantów ekonomicznych, ale chrześcijankę postanowili potraktować z całą surowością.Co więcej – Aideen należy do tych niezwykle rzadkich przypadków, kiedy imigrantka rzeczywiście jest świetnie wykształcona, zaradna i chce pracować – znany koncern Ericsson natychmiast zaproponował jej stanowisko developera technologii.
Niestety, władze Szwecji nie pozwoliły jej zatrudnić, gdyż “przebywa w kraju nielegalnie”. Poprosiła więc o wydanie jej przynajmniej czasowego pozwolenia na pracę, ale i tego jej odmówiono. Pomimo wysokich kwalifikacji nie ma więc z czego się utrzymać.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że władze Szwecji traktują jej przejście z islamu na chrześcijaństwo jako straszną zbrodnię i najwyraźniej postanowiły się na niej za to zemścić wydając ją na pewną śmierć.
W tym samym czasie diaboliczne władze w Sztokholmie masowo przyjmują setki tysięcy prymitywnych, leniwych i fanatycznych bafometańskich nierobów, którzy w ogóle nie chcą pracować i zamierzają ich utrzymywać z zasiłków do końca życia.
Co więcej – z otwartymi rękami przyjmują też zbrodniarzy z Państwa Islamskiego i na koszt podatnika fundują im domy, darmową naukę, prawo jazdy i umarzają zaciągnięte przez nich wcześniej kredyty.

Osiedlają ich, zatajając przed lokalnymi mieszkańcami terrorystyczną przeszłość tych ludzi. Szwedzka minister ds. kultury i demokracji Alice Bah Kuhnke zapewnia, że powracający z wojny bojownicy ISIS “zostaną zintegrowani ze społeczeństwem”.
Jest jednak szansa na uratowanie chrześcijanki Aideen z rąk irańskich oprawców i szwedzkich czerwonych morderców zza biurka.
Kiedy tę szokującą sprawę nagłośniły niezależne media, ujęły się za nią władze Węgier, które natychmiast zaoferowały jej azyl polityczny w ich kraju.

“Bronimy Węgier przed inwazją imigrantów, ale ratujemy prawdziwych uchodźców, których życie jest zagrożone z powodu wyznawanej przez nich religii” – oświadczył węgierski wicepremier Zsolt Semjén na stornie internetowej rządu.
“W odróżnieniu od mahometan, chrześcijanka doskonale zintegruje się z naszym społeczeństwem” – zapewniają władze w Budapeszcie.

Źródło: https://reporters.pl/11873/rzad-szwecji-pomaga-mordowac-chrzescijan-wydadza-iranke-na-smierc/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj