Prokurator generalny Ukrainy wezwał do legalizacji broni i prostytucji

Po polsku

lucenkoProkurator Generalny Ukrainy Jurij Łucenko uważa, że kraj musi zalegalizować broń i prostytucję. Powiedział o tym w wywiadzie dla dziennikarza Dmitrija Gordona, który został opublikowany w YouTube.

„Dzisiaj, według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, nie żartuję, w kraju jest od trzech do pięciu milionów nielegalnych sztuk broni. Nie można uwierzyć, że można je wycofać” — powiedział Łucenko.

Prokurator generalny wyjaśnił, że jego zdaniem legalizacja nie powinna dotyczyć granatników, min i materiałów wybuchowych, których, jak przyznał, w rękach ludności „również jest bardzo dużo”.
Łucenko oświadczył również, że jest zwolennikiem legalizacji prostytucji na Ukrainie. Jak zauważył, dziś zjawisko to podsyca korupcję głównie wśród zwierzchników resortu siłowego. Przypomniał także, że w parlamencie poprzedniej kadencji nie było osoby, która chciałaby zostać autorem takiej ustawy.

„Musimy natychmiast podjąć decyzję. Tak, to nie jest łatwe, ale mimo to musimy przyjąć realia i uczynić je mniej niebezpiecznymi dla społeczeństwa” — podkreślił urzędnik, dodając, że prostytucja pod kontrolą jest bardziej opłacalna dla społeczeństwa.

Źródło: https://pl.sputniknews.com/swiat/201901229643235-sputnik-ukraina-bron-prostytucja/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj