Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem! Posoborowi „papieże” przed nim też byli!

Po polsku, Polecane

Pseudopapież modernistycznego neokościoła – Jerzy Bergoglio nie ukrywa się za bardzo z faktem, iż ​​jest on praktykującym, wierzącym żydem i że poprzedni „papieże” praktykowali także religijny (antychrześcijański, talmudyczny) judaizm.

sdsdsu

Dwa miesiące przed swoją wizytą w Ziemi Świętej w 2014 r. spotkał się w Watykanie z prezydentem Izraela Szymonem Peresem i premierem Benjaminem Netanjahu. „Cieszymy się, że nasz brat Franciszek w swojej polityce otwartości i szczerości w Kościele katolickim głośno wypowiedział to, co od dawna znane jest w najwyższych kręgach katolickich i żydowskich” – stwierdzają razem we wspólnym oświadczeniu.

Chabad, światowy żydowski ruch mesjanistyczny, odpowiedział, że poprzedni „papieże” byli gorliwymi uczniami rabina Schneersona.

 zydy-zadowolone

W liturgii i tradycji chrześcijańskiej pocałunek symbolizuje
jedność i duchowe przywiązanie oraz jest wyrazem wielkiego szacunku.

Kongregacja Nauki Wiary modernistycznego neokościoła ogłosiła wówczas, że ​„przez wiele lat katolicyzm został ponownie zintegrowany z judaizmem, który w wyniku niefortunnej interpretacji niektórych wypowiedzi Jezusa i błędnego nauczania [sic!] niektórych Ojców Kościoła został kiedyś uchylony. Proces ten został ponownie zainicjowany II. Sobór Watykański i przechodzi stopniowo, od najwyższych dostojników katolickich do „wspólnego ludu bożego”.

Pamiętajmy, że poprzednicy Bergoglio także nie ukrywali się z swoją miłością do talmudycznego judaizmu. Angelo Roncalli ps. „Jan XXIII” koniecznie chciał otrzymać kapelusz kardynalski z rąk masona, socjalisty Vincenta Auriola, który według słów licznych wielkich mistrzów Masonerii, inicjował Roncalliego w Paryżu.

Pierwszą decyzją nowego „papieża” było wyniesienie do godności „kardynała” arcybiskupa Giovanniego Montiniego [przyszły Paweł VI]. Herezjarchę Montiniego ps. „Pawła VI” często widziano w napierśniku (efodzie) żydowskiego arcykapłana

piers-compton-pawe-vi

O judeofili Karola Wojtyły i jego fałszywej „teologii wspólnego przymierza” można by napisać wiele książek…

Jako rzymscy katolicy mamy bezwzględny obowiązek unikać tych ludzi i demaskować ich jako wilków w owczych skórach, których niezmiennym celem jest od 2 tys. lat zniszczenie Kościoła i Wiary katolickiej.

„Żydzi zabili Pana Jezusa i Proroków. I nas także prześladowali.
A nie podobają się Bogu i są wrodzy wszystkim ludziom.” 1 Tes. 2.15.

„Synagogi żydowskie są źródłem prześladowań.” (Tertulian)

Redakcja Tenete Traditiones
https://tenetetraditiones.blogspot.com

—–

Źródło: https://marucha.wordpress.com/2020/02/04/franciszek-bergoglio-oglosil-ze-jest-zydem-posoborowi-papieze-przed-nim-tez-byli/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj