“Choroby”, “zarazy” i broń biologiczna USA na Ukrainie

Po polsku, Polecane

26.08.2017
tłumaczenie z: #mce_temp_url#

us-bio-labs

Na terytorium Ukrainy powstało 13 amerykańskich laboratoriów wojskowych przeznaczonych do badań i produkcji czynników zakaźnych, takich jak ospa, wąglik, botulizm i podobne.

Funkcjonują one na podstawie pozwolenia udzielonego Pentagonowi przez ukraińskie ministerstwo zdrowia, co jest z kolei rezultatem dwustronnego porozumienia podpisanego w roku 2012 przez huntę kijowską. Laboratoria są finansowane bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę.

Aktualnie funkcjonują: 4 placówki w Kijowie, 3 we Lwowie, pozostałe – w Odessie, Winnicy, Użhorodzie, Chersoniu i Tarnopolu.

Nie jest przypadkiem, że na wiosnę tego roku, na Ukrainie miał miejsce niesamowicie dziwny i w żaden sposób niewyjaśniony wzrost zachorowań na botulizm. Epidemii – jak można to sobie łatwo wyobrazić – ukraiński skorumpowany i wyniszczony system opieki zdrowotnej nie był w stanie opanować. Ukraińskie szpitale nie posiadają surowicy antybotulinowej i to od roku 2014, tj. od decyzji Kijowa by nie przedłużyć konwencji z Moskwą na jej produkcję. Dziesiątki Ukraińców zmarło – o wiele więcej niż deklaruje to rząd. Według pewnych źródeł – zmarły nawet tysiące obywateli Ukrainy.

Les bombes biologiquse du Pentagone ciblent la Russie, l’Iran et la Chine
http://numidia-liberum.blogspot.it/2017/08/les-bombes-biologiquse-du-pentagone.html

Eight Ukrainians died of botulism in 2017
https://en.lb.ua/news/2017/06/14/3936_eight_ukrainians_died_botulism.html

Oczywiście rząd Ukrainy – wzrost zachorowań przypisał konsekwencjom jedzenia zepsutych konserw mięsnych.

We wrześniu 2016 – zupełnie nieznana infekcja jelitowa rozprzestrzeniła się w mgnieniu oka w mieście Izmail. Na przeciągu 24 godzin 400 dzieci zostało hospitalizowane. Źródło choroby do tej pory nie zostało zidentyfikowane.

W roku 2014 z kolej przytrafił się bardzo rzadki –  albo w ogóle nieistniejący w ukraińskich szerokościach geograficznych – “afrykański pomór świń”, który zaczął dziesiątkować trzodę chlewną.

W roku 12015, by opanować epidemię zabito ponad 100 000 świń. Jest rzeczą oczywistą przydatność podobnego wirusa, który użyty jako broń biologiczna – może zdewastować gospodarkę rolną całych narodów.
Odnotowano również epidemię “świńskiej grypy” (HIN1), do zwalczenia której Kijów zmuszony był zakupić szczepionki od spółki amerykańskiej – za 40 milionów dolarów.

Teheran i Moskwa podniosły alarm, jako że tego rodzaju laboratoria zostały przez USA zainstalowane także w Gruzji, Kazachstanie, Uzbekistanie, Azerbejdżanie i Armenii.  (…)

Według opinii irańskich i rosyjskich ekspertów wojskowych – rozlokowanie laboratoriów bio-militarnych na kontynencie euroazjatyckim pozwala Pentagonowi na zebranie informacji odnoszących się do miejscowych patogenów, co jest zasadniczą kwestią jak chodzi o tworzenie broni biologicznej selektywnej i wysoce efektywnej przeciwko Rosjanom, Irańczykom i Chińczykom.

Powodem, dla którego Pentagon umieścił tak wiele laboratoriów na Ukrainie jest fakt, że w ten sposób może obejść Konwencję Genewską z roku 1972 – która zabrania prowadzenia tego rodzaju badań oraz produkcji i magazynowania broni biologicznej i chemicznej – ratyfikowaną przez amerykański Senat w roku 2013. (…)

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj