ANTYCHRYST JUŻ JEST W IZRAELU … Mesjasz tj. antychryst jest już w Izraelu, ale rozmawiają z nim tylko nieliczni wybrani.

Po polsku, Polecane

21.o2.2020 r. Wieczorem 15 lutego izraelskie radio „Radio 2000” zaprosiło na wywiad w swoim cotygodniowym wydaniu znanego rabina Jakuba Zissgoltza, przyczyną którego stała się bardzo ważna wiadomość, którą rabin miał przekazać opinii publicznej.

Wywiad z krótkim tłumaczeniem zamieściło u siebie wiele izraelskich blogów, w szczególności Yeranen Yaakov , z którego wzięliśmy trochę tekstu i wideo, a Breaking Israel News, ze względu na znaczenie informacji, podjął się jego pełnego tłumaczenia na angielski.

Wywiad trwa około 40 minut, więc Breaking Israel News podzielił materiał na kilka części, z pierwszą częścią z nich chcemy teraz zapoznać naszych czytelników.

Aby było wiadomo o czym mowa, zaczniemy od wyjaśnienia, że ​​w judaizmie istnieje takie pojęcie jak ukryte pobożne osoby – (ros. –  скрытые праведники) – duchowe autorytety wspólnot religijnych, które nie mają żadnych formalnych ważnych statusów religijnych, ale których mimo to wszyscy bardzo słuchają, ponieważ oni jakby przekazują ludziom przesłania z góry.

A więc, jak mówi rabin Cissgoltz, te “pobożne” ukryte osoby wezwały go, aby zaczął informować społeczeństwo o szybkim pojawieniu się Mesjasza. W wywiadzie rabin mówi: „Rozpowszechnianie informacji o tym, że Mesjasz jest bliżej niż kiedykolwiek, jest kwestią życia i śmierci. Czy nie słyszeliście o Gogu i Magogu? Jest to to, co stanie się wkrótce. W tej chwili sytuacja jest bardziej wybuchowa, niż można to sobie wyobrazić”.

Następnie Rabin Cissgoltz powtórzył kilka ostatnich oświadczeń rabina Chaima Kaniewskiego (Chaim Kanievsky), jednego o największym autorytecie rabinów Izraela. W ciągu dwóch dziesięcioleci wygłosił on wiele proroctw, które, ku zaskoczeniu wszystkich, spełniły się. W szczególności około pięciu lat temu powiedział on, że „Mesjasz już jest u drzwi”, a teraz rabin Kaniewski informuje, że „Mesjasz jest już tu” i że on w jakiś niewiarygodny sposób komunikuje się z nim.

Następnie rabin Cissgoltz kontynuuje: „Więcej już nie podróżuję poza granice Izraela. Mesjasz jest tak blisko, że boję się, że mógłbym przegapić jego przybycie. Rabin Kaniewski powiedział, że Mesjasz jest tutaj, w Izraelu, ale nie podał dokładnego czasu, kiedy on się ujawni. Oznacza to, że Mesjasz jest tutaj, ale nie ma na razie jeszcze całej tej mocy, której potrzebuje, aby działać jako Mesjasz. [żeby nabrał tej brakującej siły, wypuszczono wirusa, w wyniku którego ustaje modlitwa na całym świecie - admin.] Wszystkie znaki podane w talmudzie w tradycji żydowskiej już się spełniły. ”

Rabin Cissholtz cytuje także słowa ukrytych pobożnych osób o tym że:

a) W chwili obecnej znajdujemy się w trakcie wojny Goga i Magoga, ale jak dotąd trwa ona głównie na płaszczyźnie duchowej. Tym niemniej jednak, obecnie nadeszła godzina wojny fizycznej i wszystkie operacje wojskowe z poprzednich lat w porównaniu z tą wojną, będą jak drobne bryzgi przed potopem.

b) Będzie również wojna z Iranem, ale Izrael nie będzie bezpośrednio w nią zaangażowany. Najprawdopodobniej wojna rozpocznie się w najbliższych dniach, ponieważ wybory w Izraelu zostaną odwołane z powodu wojny.

c) Klęski żywiołowe będą trwać na całym świecie, na tle których będzie szaleć koronawirus, z powodu którego najbardziej ucierpią niesprawiedliwi ludzie i narody.

d) Zbliża się jednak kolejna katastrofa, która powinna nastąpić w atmosferze.

Bardziej szczegółowo o tym wszystkim prawdopodobnie rabin Cissholtz mówi w drugiej części wywiadu, ale Breaking Israel News na razie pracuje nad tłumaczeniem. Tym niemniej jednak, już  można powiedzieć, że świat doszedł do punktu, kiedy proroctwa Chrześcijan, Muzułmanów i Żydów, pod wieloma względami sprzecznymi ze sobą, zbiegają się w jednej linii historycznej.

I w tym samym kierunku zmierza jak by realny świat: w Chinach zaraza, w Syrii przygotowuje się  wielka wojna, w Europie zgromadzono tyle amerykańskich czołgów, ile ludzie nie widzieli od czasu lądowania w Normandii.Również w gospodarce przewidywane jest całkowite załamanie.

Każdy wymieniony epizod z osobna nazywany już jest Końcem Świata – finansowym Armageddonem, Apokalipsą Ochrony Zdrowia i tak dalej.Patrząc na wszystko, co dzieje się na świecie, teraz nawet materialiści rozumieją, że nadeszły Czasy Ostatnie.

Źródło:

CЫН ДЬЯВОЛА УЖЕ В ИЗРАИЛЕ… Раввин: Машиах уже в Израиле, но с ним говорят лишь самые избранные. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/79082-syn-djavola-uzhe-v-izraile-ravvin-mashiah-uzhe-v-izraile-no-s-nim-govorjat-lish-samye-izbrannye-video.html

Tłumaczył  Andrzej Leszczyński

Źródło: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/syn-diabla-juz-jest-w-izraelu-rabbi-mesjasz-jest-juz-w-izraelu-ale-rozmawiaja-z-nim-tylko-nieliczni-wybrani-wideo-2020-02

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj