Obama ostrzega: obrońcy życia to terroryści

Po polsku

Administracja prezydenta USA rozesłała do szeryfów i policji w całym kraju dokument, w którym ostrzega przed amerykańskimi obrońcami życia. Mogą być groźniejsi niż Al-Kaida.

prolifee1W nowym dokumencie Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzega urzędników o spodziewanym wzroście „prawicowych ekstremistycznych aktywistów”, dodając, że problemy ekonomiczne i obecność czarnoskórego prezydenta może zaognić problem.

- Jest to skandaliczne i budzi poważne pytania dotyczące liderów i poleceń agencji chroniącej Amerykanów w toczącej się walce z terroryzmem - powiedział Jay Sekulow, prezes Amerykańskiego Centrum Prawa i Sprawiedliwości, podaje dzisiejszy “Nasz Dziennik”. Jego zdaniem, dokument nasuwa pytanie, czy administracja Obamy obraca prace niektórych kluczowych agencji rządowych w „politykę polowań na czarownice”.

- Dlaczego Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego wyróżnia grupy obrońców życia, kiedy powinien skupić się na identyfikacji i zatrzymywaniu prawdziwych terrorystów, jak Al-Kaida, którzy nawołują do zniszczenia Ameryki? - pytał. Sekulow ostrzegł, że rozesłany dokument to wykroczenie w stosunku do milionów Amerykanów, którzy mają chronione konstytucyjnie prawo wyrażania poglądu przeciwnego aborcji.

John Boehner, przewodniczący Republikanów, w amerykańskiej Izbie Reprezentantów powiedział, że administracja Obamy niesłusznie przypięła etykietę terrorystów obrońcom życia, posługując się określeniami „obraźliwymi i niedopuszczalnymi” i że departament powinien skupić się na ochronie Ameryki.

Można się już spodziewać nadchodzących prześladowań obrońców życia.

prolife21W Oklahomie zatrzymano mężczyznę, którego napis w samochodzie: „Odrzuć Obamę, nie nienarodzonych” policja potraktowała jako grożenie prezydentowi. Natomiast kobieta, która podczas rozmowy telefonicznej z wolontariuszem z biura kampanii prezydenckiej Baracka Obamy wyjaśniła, co sądzi o aborcyjnych poglądach prezydenta, ściągnęła na siebie wizytę tajnych służb, które zostały poinformowane o rzekomym grożeniu prezydentowi śmiercią.

18. kwietnia 2009 13:07
Autor: Redakcja Fronda.pl

.

391_caruaru

.wielki-architekt

Źródło: http://www.fronda.pl/news/czytaj/obama_ostrzega_obroncy_zycia_to_terrorysci

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj