Aborcyjne hieny na Haiti

Po polsku

bamaabortionW pomoc dla zniszczonego trzęsieniem ziemii Haiti włączaja się nie tylko ludzie dobrej woli ale także organizacje o charakterze ideologicznym, takie jak amerykańska International Planned Parenthood Federation (IPPF). Organizacja której celem jest upowszechnienie aborcji w skali globalnej wskazuje na to, że naturalną konsekwencją katastrof jest zawsze zwiększona liczba gwałtów, w związku z czym wzrasta zapotrzebowanie na pomoc aborcjonistów.

Według strony internetowej IPPF oprócz podstawowej pomocy i opieki zdrowotnej Haitańczykom potrzeba w tej chwili także działań w celu zapewnienia doradztwa w dziedzinie zdrowia seksualnego i repredoukcyjnego. IPPF stwierdza, że kobiety na Haiti stoją wobec zwiększonego ryzyka zachorowania na AIDS czy zajścia w ciążę, dlatego konieczna jest szybka pomoc w postaci środków antykoncepcyjnych a jesli jest na to za późno, aborcji.
Organizacja zbiera juz w USA datki na te “szczytne cele” nie pomijając wśród nich także konieczność i odbudowy swej własnej kliniki w Port-au-Prince.
Cynizm organizacji powoli pozwala już na uzycie wobec niej określenia - hieny.
Jak zauważa Douglas Scott z Life Decisions International (LDI), wykorzystuje ona wszelkie klęski zywiołowe i biedę, by ulokować w kraju swój aborcyjny przemysł.
Tak było po rewolucji rumuńskiej w 1989, kiedy IPPF wsparła demokrację 22 tysiącami dolarów na zakup narzędzi do aborcji i dostarczając samolotami 40 tys. prezerwatyw.
Tak samo było w Stanach Zjednoczonych po atakach na WTC i przejściu huraganu “Katrina”, kiedy aborcjoniści przesyłali poszkodowanym te same zestawy prezerwatyw i podręczniki edukacji seksualnej.

za CNA, konserwa

Źródło: http://www.konservat.cba.pl/arty2010/art0437.php

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj