Holenderskie miasto płaci haracz

Po polsku

muslimgangsingouda1

Niewielkie 70 tysięczne miasto Gouda w Holandii kojarzy się przeciętnemu Polakowi z serem o tej samej nazwie który jest tam produkowany. Holendrzy mają jednak ostatnio mniej powodów do radości i dumy, gdyż to spokojne kiedyś miasteczko jest terroryzowane przez młodzieżowe bandy złożone z muzułmanów którzy je terroryzują.

Ostatnio jednak władze tego miasteczka postanowiły zdecydowanie przeciwdziałać wysokiej przestępczości wśród imigrantów płacąc regularnie haracz młodym muzułmanom za to że …nie będą organizowali zamieszek, podpalali samochodów, wyrzucali rowerów do kanałów, wybijali witryn sklepowych czy napadli na przechodniów na ulicach.Niewielkie 70 tysięczne miasto Gouda w Holandii kojarzy się przeciętnemu Polakowi z serem o tej samej nazwie który jest tam produkowany. Holendrzy mają jednak ostatnio mniej powodów do radości i dumy, gdyż to spokojne kiedyś miasteczko jest terroryzowane przez młodzieżowe bandy złożone z muzułmanów którzy je terroryzują.

Niedawno do prasy wyciekła informacja że władze Gouda kupiły sobie spokój w Sylwestra 2009 płacąc miejscowemu marokańskiemu gangowi 2250 euro. Kwotę wypłacono w gotowce.
Oprócz tego w zamian za gwarancje, młodzi muzułmanie będą także otrzymywać bezpłatne kursy językowe po arabsku, aby mogli w przyszłości czytać w oryginale Koran.
Miasto Zobowiązało się także że zorganizuje młodym bandytom festyn w podzięce za spokojne zachowanie.
Rzecznik władz miasta wyraził ogromna radość, że taki system funkcjonuje. Zapowiedział także, że w przyszłości ten “model” współpracy z muzułmanami będzie stosowany częściej.

Innego zdania jest radna, pani Laura Werger, która stwierdziła: “- To jest skandal, że kryminaliści będą za swe kryminalne zachowania nagradzani”.
Skandaliczne jest także to ze władze miasta ukryły ten fakt przed wyborcami oraz innymi radnymi a informacja o tym skandalu wyciekła do prasy dopiero 3 miesiące po fakcie.
Jak widać po tym przykładzie polityka multi-kulti i integracji poniosła kolejną dotkliwą porażkę i należy tylko współczuć Holendrom że dziś na własnej skórze doświadczają uroków tej lewicowej mrzonki, w postaci wysokiej przestępczości która ich bezpośrednio dotyka.

za die presse

Źródło: http://www.konservat.cba.pl/art.php?art=0622&path=arty2010#ha

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj