„Antysergiański front – to nasza odpowiedź na odstępstwo!”

Po polsku, Polecane

so_stalinimŻyjemy w zgniłych czasach kłamstwa i kompromisów, w okresie tworzenia totalitarnego systemu antychrysta, stawiającej sobie za swój ostateczny cel podporządkowanie synowi zatracenia staczającej się w otchłań ludzkości.
Dokonuje się podmiana wartości – jest ona obecna wszędzie: w systemie państwowym, w sferze moralno-obyczajowej i na koniec w życiu Cerkwi.

W 1927 roku przewrotny Siergiej Stragorodzki wydał deklarację, zgodnie z którą radości bezbożników stają się radościami owego pseudo-cerkiewnego aparatu, stworzonego z lojalnych wobec partyjnej kliki hierarchów, natomiast ci, którzy zachowali wierność Władcy Chrystusowi, byli represjonowali, lub zostali rozstrzelani…Ich ciała zostały w potworny sposób zbezczeszczone przez czerwono-komunistyczną bandę.

Idea Stragorodzkiego żyje i kwitnie nadal, dopasowując się w naszych apostatycznych czasach do zgubnych wymogów współczesności. Natomiast prześladowania dotykają te społeczności, które nie podporządkowują się modernistycznemu kursowi Moskiewskiego Patriarchatu, tworzącego pod maską życia cerkiewnego system uprawomocnienia grzechu, legitymizacji zniszczenia tradycyjnych zasad moralnych, duchowej substancji naszego państwa i narodu.

319128-6Natomiast ci, którzy nie zgadzają się z tego rodzaju upadkiem w przepaść są nazywani ekstremistami, agentami CIA, „anty-cerkiewnym lobby”, chociaż w rzeczywistości uosabiają oni tę część społeczeństwa, która widząc kłamstwo, nie ma zamiaru się godzić się z tworzonym porządkiem pseudo-cerkiewnego aparatu Moskiewskiego Patriarchatu, który co do swojej istoty jest posłusznym służącym reżimu Putina-Miedwiediewa.

Głowa RC MP Cyryl Gundiajew nie jest wzorem cerkiewnego hierarchy, troszczącego się o swoich wiernych, lecz „efektywnego menedżera”, dążącego do uzyskania maksymalnych dochodów z przekazywanych jego strukturze różnego rodzaju nieruchomości, które do rewolucji należały do Matki-Cerkwi, a którą obecnie małpuje Patriarchat, ukrywając swoją prawdziwą twarz – wyszczerzone zęby Chama, wyśmiewającego prawdziwe wartości i wywyższającego kłamstwo ekumenicznej i sergiańskiej ohydy spustoszenia.

Sprzeciw wobec tego zgubnego systemu można być prowadzony jedynie w jedności, w skonsolidowanych szeregach. Społeczeństwo, które nie zamierza się godzić z takim stanem rzeczy powinno uświadomić sobie, że wyjście z tego błędnego koła może być tylko jedno – jedność w Chrystusowej Prawdzie i Miłości. Żadna walka społeczna nie osiągnie sukcesu bez normalizacji sytuacji wewnątrz organizmu Cerkwi. Jakiekolwiek niesnaski i osobiste waśnie są niedopuszczalne na tej drodze. Bądźmy jednością, jak przekazał nam to nasz Ojciec Niebieski! Zawieszenia broni nie było, walka trwa! Unieście wyżej Biały sztandar…jako z nami jest Bóg!

1. Календарь МП:siergiej

2.siergiej-2

3.siergiej-3

4.kalendar3

5.s_leninim

6.ikona_so_zvezdami1

7.ridiger_sozvezdoy

8.magic

9.krest_so_zvezdoi

10.pozhar2

11.ribko

12.Полотенце для ног из гостиницы «Даниловская» с изображением
крестаdanilovsk_polotence

13.danilovsk_polotence1

14.danilovsk_lozhka

Źródło: http://www.stmvl.org/news.php?readmore=2584

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj