Islamista: Prezydent Polski przekracza bramy piekieł

Po polsku

zacharyZachary Chesser, przywódca jednej z radykalnych grup muzułmańskich, wzywa Polskę do wycofania wojsk z Afganistanu. Według islamisty to, co wydarzyło się 10 kwietnia w Smoleńsku, „to pozytywny news, bo Allah odwalił dobrą robotę, wyręczając swoich wyznawców”.

Chesser twierdzi, że to jest szansa dana przez Allaha Polakom, żeby się zastanowili nad sobą. „Polacy, kiedy dusza waszego prezydenta przekracza z woli Allaha bramy piekieł, wraz ze swoją rodziną i doradcami, wy macie szansę przemyśleć działania w Afganistanie”- przekonuje. „Zabijacie tu tylko niewinnych ludzi i uciskacie biednych ludzi, przedłużając żywot najbardziej skorumpowanego rządu na świecie” - tłumaczy islamista.

Przypomina Hiszpanię, która wycofała się z Afganistanu, bo zasmakowała śmierci z rąk muzułmanów i zdała sobie sprawę, że lepiej sobie dać spokój.

Na koniec Chessar porównuje Amerykę do Rosji, która zabiła polskich żołnierzy pod Katyniem. Terrorysta radzi, by Polacy wybrali teraz prezydenta, który opowie się za sprawiedliwością na świecie. Jeśli jednak dalej będziemy okupować ich ziemie, wciąż będziemy stanowić cel dla każdego bogobojnego muzułmanina. Straszy, że na naszych ziemiach może wydarzyć się to, co stało się pod Smoleńskiem.

Źródło: http://www.fronda.pl/news/czytaj/islamista_prezydenta_polski_przekracza_bramy_piekiel

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj