„Pokój i bezpieczeństwo”. 26 września odbyła się globalna, światowa modlitwa wszystkich religii o pokój

Po polsku

one-world-religion„Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo» -
tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada,
jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.”

(1 Tes. 5:3)

21 września z inicjatywy Światowej Rady Kościołów (ŚRK)
wierni na całym świecie synchronicznie (jednocześnie) będą się modlić za pokój. (spotkanie już się odbyło -red.)

Po raz pierwszy w historii 26 września 2010 roku w Jerozolimie o siódmej godzinie rano, liderzy różnych religii (chrześcijanie, muzułmanie, żydzi), oraz duchowych szkół ezoterycznych i sekt odbędą wspólną, ogólną, jednoczesną Modlitwę o Pokój!

Bez nawrócenia się, bez Chrztu, bez zmiany swoich poglądów, bez porzucenia swoich pogańskich, niemoralnych i bluźnierczych ksiąg, ale modlą się o pokój. Powstaje tylko pytanie w imię kogo i do kogo się modlą, gdyż na pewno nie do Boga w Trójcy Świętej, który nie ma nic wspólnego z szatanem i jego dziełami -red.

Oto wiadomość ze strony internetowej „Jeden pokój w Jerozolimie” – „One peace jerusalem” (/www.onepeacejerusalem.org/):

1.„W niedzielę, 26 września 2010 rano o świcie, ze świętego miasta Jerozolimy, zabrzmi śmiały apel o pokój. Rabini ze wszystkich sekt wraz z szejkami muzułmańskimi, z judaszo - podobnymi liderami chrześcijańskimi i przedstawicielami grup religijnych na całym świecie będą się jednoczyć w globalnej modlitwie o pokój.

Liderzy dadzą żywy przykład tego, że napięte stosunki między-religijne mogą zostać zastąpione wzajemnym poszanowaniem i tolerancją, a w ten sposób potwierdzą one podstawową ludzką zasadę, że wszyscy pragniemy żyć w spokojnym i bezpiecznym świecie.

Żydowscy rabini będą się modlić w świętym mieście przy ścianie „ścianie płaczu” . Muzułmańscy szejkowie zbiorą się w minaretach, a chrześcijańscy zdradzieccy biskupi przyłączą się do nich w Cerkwi Grobu Bożego, aby wziąć udział we wspólnej modlitwie o pokój.

Do tego bezprecedensowego wydarzenia solidarności religijnej przyłączą się również tysiące ludzi w setkach miejscowości w ponad 60 państwach na całym świecie, zgodnie z inicjatywą Pokoju na całym świecie, podjętą przez stowarzyszenie Earthdance (http://www.translate.ru/site_Translation.aspx direction=er&from=adv&template=General&autotranslate=on&transliterate=on&flw=
1&showvariants=&viewModeSelected=result&sourceURL=http://earthdance.org/).
Przedstawiciele wszystkich grup społecznych i religijnych wezmą udział w zsynchronizowanej modlitwie o pokój, tworząc w ten sposób potężną siłę dla przyszłych zmian (tj. przygotowanie odpowiedniego gruntu dla wylansowania wspólnego dla wszystkich religijno - politycznego super przywódcy - antychrysta)

To historyczne wydarzenie będzie transmitowane z Jerozolimy na żywo w internecie wraz z pokojowymi wiadomościami od powszechnie uznanych religijnych i duchowych liderów, muzyków i artystów, oraz innych wybitnych myślicieli. Duchowi liderzy są narzędziami, służącymi do przekazywania współczucia i rozwiązywania konfliktów w oparciu o ich święte księgi.

Przyłączcie się do nas!”
Zasadnicze przesłanie tej historycznej, globalnej, ogólno-religijnej akcji
„POKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO”
„Jedna prawda, jedna planeta, jeden pokój”

Tradycyjnie Międzynarodowy Dzień modlitwy za świat przypada w tym samym dniu, co Międzynarodowy Dzień Pokoju, który od 2001 roku, zgodnie z rezolucją Zgromadzenia Generalnego ONZ, jest obchodzony 21 września.

Tego dnia następuje powstrzymanie działań wojennych w „punktach zapalnych”, ma miejsce chwilowe zawieszeni broni w tym celu, aby wszyscy zastanowili się nad tym, jak rozwiązać konflikty drogą pokojową.

W tym roku organizatorzy postanowili skoncentrować się na młodzieży i na kierunkach rozwoju przyszłości, bowiem sloganem imprezy stało się hasło: „ Pokój – przyszłością nowej ery”.

2010 rok to ostatni rok zainicjowanego przez ŚRK (Światową Radę Kościołów) „Dziesięciolecia walki z przemocą”.

Jak twierdzą organizatorzy Międzynarodowego Dnia Modlitwy za świat, ten dzień umożliwia wspólnotom religijnym we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej przeprowadzenie wspólnych modlitw i wspólną pracę w imię pokoju (oto nowy idol New Age) w sercach ludzi, w ich rodzinach, wspólnotach i w ich społecznościach.

Pomysł obchodów Światowego dnia modlitwy za świat zrodził się w 2004 roku w czasie spotkania sekretarza generalnego ŚRK Samuela Kobii z sekretarzem generalnym ONZ Kofi Ananem.

W tym roku, mniej więcej w tym samym czasie (20-22 września) w Nowym Jorku zbierze się szczyt ONZ, poświęcony kierunkom rozwoju w nowym tysiącleciu.

„Bez osiągnięcia pokoju nie ma mowy o długoterminowym rozwoju naszej cywilizacji. Przemoc albo zagrożenie przemocy komplikują codzienne życie, a nawet czynią go niemożliwym do zniesienia. Pokój jest koniecznym warunkiem osiągnięcia Celów Rozwoju w naszym tysiącleciu. Dlatego politycy, którzy podpisali w 2000 roku Deklarację o Celach Rozwoju tego tysiąclecia, przyjęli ten kurs”, - jak uważa kierownictwo Światowej Rady Kościołów.

Agencja informacyjna CNL-NEWS,
wykorzystano materiały rosyjskiej wersji CHRISTIAN TODAY

Źródło: http://3rm.info/religion/5265-otec-ix-otec-lzhi-satana.html

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj