Obama: Homoseksualizm to powód do dumy i źródło siły

Po polsku

stop-pedalom-236x300W USA niebawem będzie obchodzony „Spirit Day”. Ma on upamiętnić młodych homoseksualistów, którzy popełnili samobójstwo z powodu ich wyśmiewania. W przeddzień tego „święta” Barack Obama wzywa homoseksualistów, „by byli sobie wierni”.
W USA, w celu upamiętnienia samobójczych śmierci młodych homoseksualistów, którzy rzekomo mieli targnąć się na swoje życie z powodu złośliwych komentarzy pod ich adresem, ustanowiono tzw. „Spirit Day”.

Prezydent USA wyraził ubolewanie z powodu samobójczych śmierci młodych ludzi. - Tak jak wszyscy, byłem wstrząśnięty i zasmucony z tego powodu. Stali się przedmiotem drwin i zastraszenia, a w konsekwencji odebrali sobie życie – mówił w krótkim video nagraniu. Prezydent wyraził również swoje współczucie dla rodzin ofiar i dla homoseksualistów w ogóle. Jednocześnie zapewnił, że są ludzie, którzy ich kochają i podziwiają za to, kim są.

W przeddzień tego „święta” Obama zwrócił się do młodych homoseksualistów, aby „byli wierni sobie” a swoje skłonności homoseksualne uznali za „powód do dumy oraz źródło siły”. Tym samym wykorzystał sytuację, aby wezwać młodych obywateli do włączenia się w obronę homoseksualistów. - To pomoże wam zaangażować się i uczynić ten kraj lepszym – zapewniał.

Prezydent wezwał też do walki z jakąkolwiek formą dyskryminacji. - Każdy zasługuje na prawo do realizacji własnej wersji szczęścia. Trzeba jednak pamiętać o tym, by być wiernym sobie – przekonywał.

eMBe/LifeSiteNews

Źródło: http://www.fronda.pl/news/czytaj/obama_homoseksualizm_to_powod_do_dumy_i_zrodlo_sily

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj