Czy w Polsce szykowany jest stan wojenny?

Po polsku

2010_10_19_znaki_540_330Przeanalizujmy.
Znalazłem w internecie kilka informacji, które naprawdę nie nastrajają optymizmem:
1.rząd Polski ogłosił cichą mobilizację wojsk. Do wojska masowo jest powoływana kadra oficerska. Opinia jednego z internautów: ‘To prawda. Pracuję w jednej z tzw marek premium. Klient dzisiaj opowiadał, że zdziwił się, gdyż dostał kilka dni temu pismo z woja. Nie wiem jakiej było dokładnie treści, ale powiedział, że musi się stawić w ciągu kilku dni. Też jest oficerem.’
Druga opinia:
‘wlasnie znajomy mi mowil, ze cos sie moze dziac ? jego syn skoszarowany gdzies w jednostce policji (nie zdazylem zapytac gdzie) dzwonil do niego i mowil, ze nie przyjedzie do domu bo wstrzymane maja wszystkie przepustki, wydaja sprzet uzywany do tlumienia demonstracji. Niestety musialem jechac na wyjazd (pogotowie rat.) i nie dokonczylismy rozmowy’
2.znaki drogowe dla pojazdów wojskowych, widoczne na powyższym zdjęciu, widać w całej Polsce. To info trzeba dalej potwierdzać (o tym za chwilę). Jeden z internautów widział duży transport tych znaków drogowych.
3.ja sam dostałem maila od osoby proszącej o dyskrecję. Pisała ona, iż w trzech jednostkach wojskowych trwa alarm bojowy, zaś kadra oficerska tam nocuje. Wieczorami do tych jednostek są zwożone materiały wybuchowe.
4.na tej stronie (link) są informacje o tym, iż dziś w nocy (29 / 30 października 2010) ma się odbyć mobilizacja wielkich sił policyjnych w Bawarii (południe Niemiec). W jakim celu?
5.pełzający totalitaryzm ? czy w Polsce odradza się faszyzm? Rządząca partia ma już wszystkie stanowiska władzy. Oto, co działo się dni temu w Opolu:
‘Wczoraj, 21.X.2010 (w czwartek) funkcjonariusze policji bez nakazu prokuratorskiego wkroczyli do biura Komitetu Wyborczego POLSKI KIERUNEK w Opolu.
Zabrano wszystkie nasze dokumenty: spisy sympatyków, listy poparcia, oświadczenia lustracyjne i wypełnione zgody kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego. Funkcjonariusze nie znali celu rewizji, nikogo nawet nie przesłuchano.
Przedstawiciele służby podległej rządowi uniemożliwili tym samym opozycyjnemu KWW POLSKI KIERUNEK zarejestrowanie list wyborczych’.Link do całości tutaj
6.’W sejmie powołano zespół, który ma zająć się niszczeniem niejawnych dokumentów komisji ds. Służb Specjalnych.
Zespół powołano w połowie października z inicjatywy Szefa Kancelarii Sejmu Lecha Czapli. W jego skład wchodzi czterech pracowników
Kancelarii Sejmu. Do końca listopada mają czas na wyselekcjonowanie, a następnie zniszczenie niektórych dokumentów przechowywanych w sekretariacie Sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych, najbardziej tajnego ciała obradującego w Sejmie’.
7.telewizja TVN 24 podała, iż w październiku tego roku kraje europejskie nie chciały zmieniać procedur dotyczących spraw ‘terroryzmu’ na wyraźne rządanie USA. I co się okazało? Dziś, 29 października mamy podejrzane pakunki w samolotach i wzrost zagrożenia ‘terroryzmem’. Śmiech mnie ogarnia gdy tylko słyszę to słowo. Znów straszą społeczeństwa świata rzekomym zagrożeniem terrorystycznym. Nikt nie zwraca uwagę na fakt, iż największym terrorystą świata jest kraj z rejonu Bliskiego Wschodu, który jako jedyny w regionie posiada broń atomową, ponad 600 głowic.
Czy nie jest to dla was podejrzane? Kraje europy nie chciały wykonać woli USA, i nagle mamy podejrzane pakunki w samolotach, które wymuszają realizację planów USA…

Źródło: http://astral-projection.salon24.pl/244642,stan-wojenny-juz-wkrotce-ta-zima-moze-byc-mrozna

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj