USA: 13 stanów mówi „DOŚĆ” satanistycznym bankierom

Po polsku

gold-standard-returnsPowrót do waluty opartej na złocie?

Sensacyjna wiadomość ukazała się w programie „The Kudlow Report” w CNBC 4 marca 2011 roku. Kongres stanu Utah jako pierwszy zatwierdził ustawę zatwierdzającą złote i srebrne monety wydane przez Rząd Federalny jako legalny środek płatniczy. Do wprowadzenia jej w życie potrzebny jest tylko podpis gubernatora stanu.

Po raz pierwszy od prawie 80 lat będzie można oficjalnie robić zakupy tymi kruszcami pomijając papierowego dolara.

Kolejne 12 stanów podąża za Utah. Inicjatorem ustawy jest republikanin Brad Galvez. Uważa on, że ten krok jest niezbędny z uwagi na nadchodzącą dewaluację dolara (Znany ekspert BoB Chapman uważa, że straci 2/3 wartości).

W ten sposób patrioci z Utah zabezpieczają mieszkańców tego stanu przed gwałtownym zubożeniem. Prowadzący program z kpiną odniósł się do tego kroku legislacyjnego jako niezgodnego z Konstytucją, tak jakby zgodne z Konstytucją było wydawanie i wypożyczanie na procent rządowi USA papierowej makulatury o nazwie „dolar” przez prywatną instytucję o nazwie Federal Reserve, składającą się głównie z psychopatów i oszustów.

Gomez przypomniał, że w Colorado już od 1893 roku złote i srebrne monety są legalnym środkiem płatniczym. Wprowadzenie tego genialnego posunięcia na masową skalę tylko w jednym stanie spowoduje, że całe USA będą musiały się temu podporządkować lub rozpaść. Przyczyna jest prosta – nikt nie będzie chciał bezwartościowego dolara. Teraz już wiemy dlaczego Chiny na gwałt skupują złoto.

Czyżby był to początek drugiej wojny domowej w USA?

Oczywiście, jest to wypowiedzenie wojny bankierom. Jest to także wypowiedzenie wojny New World Order przez obywateli USA. Zawsze wierzyłem, że mieszkańcy tego pięknego kraju poradzą sobie z satanistyczną hołotą.

Miejmy nadzieję, że to co nie udało się J.F. Kennedy’emu i za co został zabity w biały dzień, uda się teraz legislatorom Utah.

http://monitorpolski.wordpress.com

Źródło: http://marucha.wordpress.com/2011/03/10/usa-13-stanow-mowi-„dosc”-satanistycznym-bankierom/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj