Jeszcze o Japonii (marsz ku tsunami)

Po polsku

kanamara-matsuri-22Trzy dni temu umieściliśmy poniższe dwa artykuły przedstawiające skalę moralnego skrzywienia japońskiego społeczeństwa. Mało osób jednak wie, że te zboczenia ściśle powiązane są z ich tradycyjną religią - szamanistycznym szintoizmem. Mimo powszechnego dzisiaj na starym kontynencie upadku moralności i wiary, mimo poganienia niemal całych narodów, perwersja tej pogańskiej religii oraz jej wyznawców przerasta wszelkie europejskie, nawet te całkiem zboczone normy. 

Na poniższym blogu można zobaczyć do jakiego upadku doszli Japończycy, a za takie ich postępowanie - o ile się nie nawrócą - kara Boża niestety przyjść na nich musi.

Na koniec propozycja dla zwolenników ekumenizmu. Zaprezentowane tak uroczyście na zdjęciach “bóstwo” można by było jakoś w końcu docenić, np. przywieźć do Asyżu, ewentualnie na inną imprezę, no i oczywiście napisać jakieś specjalne ekumeniczne nabożeństwo, przecież “wszyscy - ma się rozumieć tak samo szintoiści - wyznają tego samego boga”. A wyznawcy? - sami szybko się znajdą; przy okazji będzie można poprawić zmniejszającą się kościelną frekwencję.

——————————————————————————————

OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE ZAWARTOŚCI

Zawartość tego bloga jest przeznaczona tylko dla osób dorosłych.

. zrzut_ekranu-cd . zrzut_ekranu-3

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj