Sprawiedliwość w stylu NWO

Po polsku

2000Jak już wszystkim wiadomo, międzynarodowi nosiciele dobroci i pokoju spod bandyckiego znaku NATO bombardują następną z kolei nieludzką, a może nawet bestialską, a już z całą pewnością najbardziej niesprawiedliwą na świecie tyranię Muammara Kadafiego. Zgodnie z przerabianym już w innych krajach scenariuszem, po zakończeniu tych pokojowych działań, na ziemi libijskiej można się spodziewać jedynie szybkiego postania ‘Raju na ziemii’.

Tymczasem, … specjalizujący się w badaniach nad wartościami i przekonaniami religijnymi brytyjski ośrodek badawczy Ekklesia sądzi, że bombardowania Libii nie wprowadzą w tym kraju demokracji, za to zwiększą cierpienia ludności cywilnej. 

W wydanym wczoraj oświadczeniu Ekklesia stwierdziła, że Waszyngton i Londyn stosują podwójne standardy, ponieważ potępiają reżim Muammara Kaddafiego za represje wobec ludności cywilnej, a zbroją inne dyktatorskie reżimy w regionie, które traktują własną ludność tak samo źle.

Oświadczenie przypomina, że jeszcze sześć miesięcy temu Londyn i inne państwa nie miały oporów przed uzbrajaniem Kaddafiego.

- Nieuchronnym skutkiem działań wojskowych Zachodu będzie to, że zginą libijscy cywile, a przemoc się nasili. Zachodzi też realne niebezpieczeństwo eskalacji działań - zaznacza oświadczenie.

Ekklesia uważa, że akcja wojskowa Zachodu podkopie oddolne ruchy demokratyczne w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie, ponieważ państwa zachodnie interweniujące zbrojnie w konflikcie libijskim mają priorytety oparte na ich własnych interesach. (…)
To co przedstawiają nam syjonistyczne media, te rzekomo ludobójcze ataki lotnictwa na ludność cywilna mają tyle wspólnego z prawdą co doniesienia na temat broni masowego rażenia Saddama.

Zadziwiająca jest jednomyślność „wolnego świata” w odbywającej się na naszych oczach kradzieży suwerennego kraju.

Gdy ginęli Tybetańczycy nikt nie ruszył małym palcem w bucie.

Gdy „najmoralniejsza armia świata” bestialsko mordowała przy użyciu myśliwców bombardujących i białego fosforu Palestyńczyków zamkniętych na kawałku wybrzeża wielkości Trójmiasta też była cisza. Nawet gorzej, wszyscy ci luminarze demokracji i praw człowieka prześcigali się w usprawiedliwianiu masakry.

Teraz, gdy grupa bliżej niezidentyfikowanych rebeliantów rozpoczęła niczym nie uzasadnione rozruchy i słusznie dostaje po dupie ruszył się cały „wolny” świat.
Międzynarodowy Trybunał Karny wszczął śledztwo w sprawie domniemanych „zbrodni przeciwko ludzkości” a całość przyklepała Rada Bezpieczeństwa ONZ dając nulla osta do inwazji.

W świetle ostatnich wydarzeń na Bliskim Wschodzie i w północnej Afryce, których prawdziwe przyczyny nie są do dziś znane, Libia jest jedynym krajem, gdzie coś takiego nie miało prawa się wydarzyć.
Kraj posiadający ok. 4% światowych zasobów ropy, rządzony przez ekscentrycznego pułkownika dużo zyskał na ropie. Kadafi potrafił kupić sobie spokój społeczny pochodzącymi z ropy i gazu pieniędzmi.
Nie można, tak jak w przypadku Egiptu, mówić o braku pracy. Libia jest importerem siły roboczej, samych Chińczyków pracowało tam ok. 30 tys.
Nie było więc podstaw do jakiejkolwiek „rebelii”.

Reakcja Kadafiego była prawidłowa i godna męża stanu.
To co przedstawiają nam syjonistyczne media, te rzekomo ludobójcze ataki lotnictwa na ludność cywilna mają tyle wspólnego z prawdą co doniesienia na temat broni masowego rażenia Saddama.

Rzecz jest o tyle smutna, że na tę grabież zezwoliły także Chiny i Rosja.
Każde z nich z innego powodu.
Chiny – bo maja własne interesy naftowe w Afryce. Rosja – bo nie mówi już jednym silnym głosem jak kiedyś, prawdopodobnie ze względu na narastające różnice stanowisk między Putinem a Miedwiediewem.

Kadafi zostanie najprawdopodobniej zabity. Uczestniczył w zbyt wielu ciemnych interesach i ma zbyt dużo kwitów kompromitujących kilka państw.

W każdym razie, wojny światowej z tego nie będzie. Będziemy asystować jedynie następnej grabieży suwerennego państwa na oczach całego świata.

Na podstawie:
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/operacja-swit-odysei/naloty-nie-wprowadza-w-libii-demokracji,1,4216521,wiadomosc.html
http://marucha.wordpress.com/2011/03/19/wyrok-na-libie-juz-zapadl-teraz-czekamy-na-kata-i-grabarzy/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj