Mityng w Salonikach przeciwko wprowadzeniu identyfikacyjnej karty obywatela

Po polsku

0_21_national_id_card_450-300x233219.03.2011 Poniższe ostrzeżenie, chociaż w pierwszej kolejności skierowane jest do obywateli greckich, stanie się wkrótce aktualne dla wszystkich mieszkańców EU, w tym również Polaków.
——————————-

Drogi obywatelu Grecji, rząd planuje zamienić dowody osobiste (jest to wewnętrzny paszport Grecji – uwaga red.) na tak zwaną ELEKTRONICZNĄ KARTĘ OBYWATELA.

Owa Karta będzie działać podobnie jak karty kredytowe, karty telefoniczne, karty do telefonów komórkowych, jak również technologie RFID (jak w paszportach zagranicznych). W tej karcie można będzie wpisać dużo danych o jej właścicielu, natomiast do końca 2011roku będzie można przy pomocy tej Karty dokonywać nawet operacji bankowych, oraz transakcji zakupów i sprzedaży.

W obiegu nie będzie już ani pieniędzy papierowych, ani monet, a tym samym będzie można mówić o nowej bezgotówkowej erze (czyli erze bez pieniędzy).

Elektroniczny rząd z pomocą Karty Obywatela wprowadza nas do rządu światowego Nowej Ery, pozbawiając nas naszej religijnej i narodowej WOLNOŚCI.

Ów rząd powie ci, że ta Karta przyniesie ci wiele korzyści:

1. praktycznie uniemożliwi uchylanie się od płacenia podatków;
2. ogromnie ułatwi wydawanie zaświadczeń i uzyskiwanie informacji (w strukturach administracji państwowej – uwaga autora) albo w ogóle usunie ten problem. Ta Karta będzie jednocześnie portfelem, dowodem osobistym, książeczką lekarską i paszportem;
3. Jeśli ją zgubisz, albo ktoś ci ją ukradnie, będziesz mógł zgłosić to na policję, a wtedy zostanie ona zablokowana;
4. Powiedzą ci, że wraz z wprowadzeniem tej Karty zapanuje IDEALNA DEMOKRACJA. Będzie można łatwo brać udział w elektronicznych referendach. Będą u nas zwoływane REFERENDA na każdy temat. Rząd będzie pytać obywateli o ich zdanie odnośnie każdego, nawet najmniejszego problemu.

Musisz jednak uważać na to, czego nikt ci nie powie:

1. Nie powiedzą ci, że jeśli staniesz się wrogim celem działań rządu, ponieważ powiedziałeś coś przeciwko niemu, to mogą w takim wypadku może on wymazać z twojej karty posiadaną przez ciebie sumę pieniędzy;
2. Nie będziesz miał możliwości udowodnić, że mówisz prawdę i staniesz się niewolnikiem tej Karty;
3. Nie powiedzą ci, że twoja historia choroby będzie dostępna dla każdej firmy farmaceutycznej i ubezpieczeniowej;
4. Nie powiedzą ci, że hakerzy odczytali Kartę, następnie podrobili albo wykradli dane – dokładne dane biometryczne, ale jednocześnie i ekonomiczne.

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj