Biskupi- zdrajcy nie mają zastrzeżeń wobec meczetów

Po polsku

wolf_in_sheeps_clothingJak donosi austriacki serwis KAP, konferencja Episkopatu Włoch nie ma nic przeciwko budowie meczetów, gdyż wynika ono z fundamentalnego prawa do wolności religijnej - głosi oświadczenie biskupów. - Meczet jest nie tylko miejscem modlitwy, ale służy również muzułmanom dla celów społecznych i kulturalnych [np. dla organizowania się grup terrorystycznych, islamskich bojówek, indoktrynacji na rzecz wprowadzenia prawa szariatu, bądź miejscem uświadomienia sobie swej wyższości nad niewiernymi psami - admin.]  – powiedział bp Mariano Crociata, sekretarz generalny episkopatu, reagując na spór wokół budowy meczetu w Mediolanie.

Biskupi zaznaczyli, że ważne jest jednak, aby aktywności podejmowane w meczetach nie były sprzeczne z konstytucją i innymi aktami prawnymi Włoch [gdy islamiści dojdą do władzy, prawo też będzie można zmienić].
Podczas kampanii przed pierwszą turą wyborów samorządowych ubiegająca się o reelekcję na urząd burmistrza Mediolanu Letizia Moratti, wspierana przez partię premiera Silvio Berlusconiego, opowiedziała się przeciwko budowie nowego meczetu w mieście, gdyż ten „ściągałby islamskie grupy z kraju, które trudno byłoby kontrolować.” Sprzeciw wobec słów pani burmistrz wyraził kandydat partii lewicowej Giuliano Pisania, który wygrał z Moratti, otrzymując 48% głosów, podczas gdy jego kontrkandydatka 42%. W sondażach przed drugą turą, która rozpocznie się w najbliższą niedzielę, a skończy w poniedziałek, wygrywa kandydat lewicy.

————————————-

Wobec powyższego powstaje tylko pytanie, czy owi Biskupi zaliczają się jeszcze do ewangelicznej kategorii “najmita” czy już do innej - “wilk w owczej skórze”

Źródło: http://www.ekumenizm.pl/content/article/20110527175319396.htm

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj