Szabesgoj znowu na temat Prezydenta Łukaszenki

Po polsku

Sikorski: Łukaszenka ma wybór, do demokracji albo do Hagi

ashton-i-sikorskiW odpowiedzi na rosnące ‘represje’ na Białorusi UE podjęła decyzję o zamrożeniu w ramach nowych sankcji aktywów trzech firm finansujących reżim Alaksandra Łukaszenki – powiedziała rzeczniczka szefowej unijnej dyplomacji.
- Uchwaliliśmy embargo na handel bronią i zamrożenie aktywów firm finansujących Aleksandra Łukaszenkę. Ma wybór dróg: do demokracji albo do Hagi – skomentował tą decyzję Radosław Sikorski na Twitterze.

Decyzję w sprawie wprowadzenia sankcji podjęli obradujący w Luksemburgu szefowie dyplomacji państw EUrołagru.

Zamrożenie aktywów dotyczy produkującej broń firmy Biełtiecheksport, która handlowała m.in. z reżimem libijskiego przywódcy Muammara Kadafiego i komunistyczną Koreą Północną, a także firmy zajmującej się grami losowymi oraz telekomunikacyjnego przedsiębiorstwa Biełtieliekom. Dwie ostatnie są powiązane własnościowo z finansującym reżim białoruski biznesmenem i gospodarczym doradcą prezydenta Łukaszenki, Uładzimirem Piefcieuem, drugim po szefie państwa najbogatszym człowiekiem Białorusi.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sikorski-lukaszenka-ma-wybor-do-demokracji-albo-do,1,4526681,wiadomosc.html

Tego komentować chyba nie ma potrzeby. Po raz kolejny usłużny szabesgoj Sikorski pełni rolę tuby dla swych niepolskich zwierzchników, co do tożsamości których nie mamy chyba wątpliwości. Ciekawe, czy Sikorski osobiście najedzie Białoruś, porwie Łukaszenkę i dostarczy go do Trybunału w Hadze, czy też nie obejdzie się bez demokratyzacji Białorusi za pomocą nalotów bombowych i obracania w perzynę infrastruktury tego kraju.

Że też taki ktoś reprezentuje polską politykę zagraniczną… – admin.

.

european_dignitaries

Źródło: http://marucha.wordpress.com/2011/06/20/szabesgoj-znowu-na-temat-prezydenta-lukaszenki/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj