Mądrość Greków przyczyną lucyferiańskiego ataku

Po polsku

greece-protest-2009-12-10-20-18-50

W programie Al Jazeera wyszło co jest przyczyną ataku na Grecję – Grecy nie płacą podatków!
Al Jazeera, która jest tubą syjonistycznego Zjednoczonego Królestwa Brytyjskiego, ujawnia więc dlaczego Grecja jest pierwsza do odstrzału. Podatki, które w większości krajów Europy zżerają 70% i więcej całości zarobków są niewolniczym haraczem nałożonym na społeczeństwo w celu zniszczenia inicjatywy prywatnej i jakiejkolwiek opozycji. Tego typu represyjna polityka podatkowa jest równoważna ludobójstwu, więc nie ma co się dziwić, że Grecy się z nią nie zgadzają.
W USA do 1913 roku nie było w ogóle podatków od wykonywanej pracy – jest to zastrzeżone w Konstytucji USA. Podstępem wprowadzono opodatkowanie „dobrowolne” – które bezprawnie jest egzekwowane przez podległy międzynarodowym bankierom rząd federalny. Większość obywateli USA nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie muszą płacić podatków, że nieświadomie podpisują na to zgodę na formularzach podatkowych. Widać, że Grecy są o wiele bardziej świadomi i nie dają się zniewolić.
Tak więc atak satanistów jest starannie przemyślany – najpierw trzeba zniszczyć kraje, w których opór przed totalnym zniewoleniem i eksterminacją będzie największy. Przypomnijmy sobie, że atak szczepionką na świńską grypę podczas fałszywej „pandemii” zorganizowanej przez globalnych ludobójców w 2009 roku, był skierowany w pierwszej kolejności właśnie na Grecję! Nie może to być przypadek – Grecy oraz prawie 1 miliard prawosławnych są jedną z poważniejszych przeszkód w ekspansji NWO, tworzeniu rządu światowego, zniewolenie ludzkości, które niewątpliwie prowadzą do eksterminacji większości ludności świata.

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj