21 czerwca Syryjczycy w całym kraju wyszli na ulice

Po polsku

bashar_al-assad-228x300Syrians throughout the country took to the streets on Tuesday, 21 June 2011
23.06.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Kilka milionów Syryjczyków w całym kraju wyszło na ulice we wtorek, 21 czerwca 2011 roku. Tłumy były szczególnie imponujące w Damaszku Alep, Tartous i Homs (filmy poniżej).

Wyszli by wyrazić swoje poparcie dla reform ogłoszonych przez prezydenta Baszara al-Assada poprzedniego dnia, w przemówieniu wygłoszonym na Uniwersytecie w Damaszku.

Skala demonstracji, bez precedensu w historii Syrii, to znak ogromnego powszechnego poparcia, jakim cieszy się «reżim», tak powszechnie demonizowany przez zachodnie media i przywódców politycznych.

Dla porównania, w największych antyrządowych wiecach z ostatnich trzech miesięcy, całkowita liczba protestujących w całym kraju wyniosła między 150 000 a 200 000.

Syryjczycy mieszkający w kraju, oraz ci których dzieci służą w wojsku, nie połknęli dezinformacji aplikowanej im przez kanały satelitarne, które przedstawiają ich jakoby pod jarzmem dyktatury, gdzie policja torturuje dzieci, a armia bombarduje wioski. Zamiast tego, oni wiedzą, że ich kraj jest ofiarą spisku destabilizacji z rąk uzbrojonych grup pilotowanych z zagranicy, wstępem do ewentualnego ataku NATO.

Jak myślisz, kto mówi prawdę: Syryjczycy czy zachodnie żydomasońskie media?

Damaszek

Link do drugiego filmu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NCCRd4cLAYI

http://mycatbirdseat.com/2011/06/june-21-massive-demonstrations-favoring-bashar-al-assad/

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/06/24/21-czerwca-syryjczycy-w-calym-kraju-wyszli-na-ulice/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj