CHCĄ ZABIĆ CIEBIE I TWOICH BLISKICH!!!

Po polsku

“JACYŚ” LUDZIE PLANUJĄ ZABIĆ NIEMAL CAŁĄ POPULACJĘ ZIEMI !!!

Z obecnych kilku miliardów ludzi, tylko 500 mln ma być pozostawionych przy życiu – po to, by niewolniczo pracowali dla elity zarządzającej Ziemią, by byli całkowicie od niej zależni i żeby pozostawali pod jej całkowitą kontrolą. Plan ten został ogłoszony światu 22 marca 1980 r. na 4 dwustronnych kamiennych tablicach, zawierających ten sam tekst.

georgiaguidestones

.
1. UTRZYMUJ POPULACJĘ [niewolników] PONIŻEJ 500 MLN, ZACHOWUJ RÓWNOWAGĘ Z NATURĄ.
2. PROWADŹ MĄDRZE REPRODUKCJĘ [niewolników] DOSKONALĄC ZDATNOŚĆ, RÓŻNORODNOŚĆ.
3. ZJEDNOCZ LUDZKOŚĆ NOWYM ŻYJĄCYM JĘZYKIEM
[zlikwiduj języki narodowe, narodową tożsamość].
4. OKRZESAJ [ich] PASJĘ – WIARĘ – TRADYCJĘ I CAŁOŚĆ RZECZY [twoim] SPOKOJEM ROZUMU. *)
5. OCHRANIAJ [podległych sobie] LUDZI I NARODY UCZCIWYMI [w twoim mniemaniu] PRAWAMI I SPRAWIEDLIWYMI SĄDAMI [zachowuj pozory sprawiedliwości].
6. POZWÓL WSZYSTKIM [podległym] NARODOM ROZWIĄZYWAĆ WEWNĘTRZNE SPORY W ŚWIATOWYM SĄDZIE [w którym ty będziesz sądzić niewolników].
7. UNIKAJ NIEISTOTNYCH [dla ciebie] PRAW I BEZUŻYTECZNYCH URZĘDNIKÓW [którzy mogliby służyć niewolnikom zamiast jedynie tobie].
8. RÓWNOWAŻ PRYWATNE PRAWA [niewolników] [ich] SPOŁECZNYMI OBOWIĄZKAMI [wobec ciebie].
9. NAGRADZAJ PRAWDĘ [zgodną z twoją ideologią] – PIĘKNO [zewnętrzne] – MIŁOŚĆ [do NWO] – POSZUKIWANIE HARMONII Z NIESKOŃCZONOŚCIĄ [z  obojętnie jakim bożkiem, najlepiej z lucyferem, tylko nie z Bogiem chrześcijan].
10. [niewolniku] NIE BĄDŹ RAKIEM NA ZIEMI — ZOSTAW MIEJSCE DLA NATURY [i dla nas, twoich właścicieli] — POZOSTAW MIEJSCE NATURZE [samo twoje istnienie, to że jeszcze żyjesz, jest przeciw naszym planom].

.

georgiaguidestones

Tekst wyryto w 8 językach świata: angielskim, arabskim, chińskim, hebrajskim, hindi, hiszpańskim, rosyjskim i suahili. Anonimowym fundatorem monumentu jest skrywający się pod pseudonimem R. C. Christian, podobno niemiecki Żyd, wyznawca okultystycznej filozofii z lucyferiańskiej sekty „Róża czerwona na krzyżu” (Rose on the red cross). Tablice zawierające te diaboliczne zasady Nowego Porządku Świata, znajdują się na wzgórzu, w miejscowości Elberton (stan Georgia, USA).

.guidestones-masonic

*) fundator (fundatorzy) tablic, zainspirowani poglądami Thomasa Paine’a wierzą w idee masońskiego „nadchodzącym wieku Rozumu” i tworzą tę samospełniającą się „przepowiednię”, do której jesteśmy przyzwyczajani przez symbolikę śmierci i niewolnictwa w mediach (w muzyce najjaskrawszym przykładem tego jest „sztuka” Lady Gaga, w malarstwie użytkowym idee te są przedstawione na obrazach „zdobiących” ściany lotniska w Denver, a w miejscach publicznych najbliższym nam przykładem jest rzeźba golema na Polu Mokotowskim (podobnie jak w innych 12 miastach Europy) – dla uzasadnienia jego obecności w tym miejscu została dorobiona „pozytywna” ideologia i sprytnie zaaranżowane imprezy z udziałem dzieci, dla których Golem ma być symbolem jak najgłębiej działającym na podświadomość i irracjonalne myślenie; w roku 2011 na Polu Mokotowskim obchodzono „Dzień Ziemi”…

CZY ROZUMIESZ DO CZEGO ZMIERZAJĄ FUNDATORZY SZCZEPIONEK, KAMER, CHIPÓW, PODSŁUCHÓW, SPISÓW, ANKIET, GMO, FLUORU, ASPARTAMU, NIKOTYNIZMU, ALKOHOLIZMU, ZBOCZEŃ, ROZWODÓW, TELEWIZJI, FASTFOODÓW, EUTANAZJI, ZBROJEŃ, INTERWENCJI ZBROJNYCH, EKUMENIZMU, KREDYTÓW, ELEKTROWNI ATOMOWYCH, BIEDY, ABORCJI, GLOBALIZACJI, CENZURY, POLITYCZNEJ POPRAWNOŚCI, TEMATÓW ZASTĘPCZYCH, SKŁÓCANIA I STOPNIOWEGO ODBIERANIA NAM WSZYSTKIEGO? CZY TO ROZUMIESZ?

KOŃCEM TEJ DROGI BĘDZIE NADEJCIE MASOŃSKO-SYJONISTYCZNEGO TYRANA - WŁADCY ŚWIATA: ANTYCHRYSTA

.

Departament Obrony Narodowej i eliminacja fanatyzmu religijnego przy pomocy wirusów i szczepień.

Film: Ecoscience – plan globalnej eksterminacji ujawniony.

Bill Gates i skuteczne techniki depopulacji

Źródło: http://7777777blog.wordpress.com/2011/05/21/oni-chca-zabic-ciebie-i-twoich-bliskich/#comment-384

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj