Jeszcze co nieco o śmierci Andrzeja Leppera

Po polsku

AndrzejNa podstawie: http://kefir2010.wordpress.com/2011/08/14/andrzej-lepper-zamordowany-przez-kompleks-jot-ciag-dalszy-e-sledztwa/

(…) Dwa okna w pomieszczeniu biura lidera Samoobrony były otwarte, co jest ewenementem, ponieważ najbliźsi współpracownicy Leppera wiedzą, że on nigdy tych okien nie otwierał, bowiem korzystał ze sprawnej klimatyzacji.
-mało tego. Przy budynku gdzie mieściła się kancelaria szefa Samoobrony RP, stało dziwne rusztowanie typu warszawskiego (pojedyncze). W moim poprzednim tekście znajduje się link do filmu, na którym widać to podejrzane rusztowanie. Nie będę tutaj wklejał linku, polecam lekturę poprzedniego tekstu.
-Według analizy eksperta od budowlanki takich rusztowań już dziś w ogóle się nie stosuje ze względu na to, że są one bardzo niebezpieczne. Poza tym ten sam ekspert wypowiadający się na blogu Marka stwierdził, że w otoczeniu rusztowania nie było w ogóle takiej typowej żółtej tablicy informacyjnej i pracach budowlanych, nie było znaków ostrzegawczych – nic. A to jest co najmniej złamanie przepisów budowlanych. Czy tym rusztowaniem wszedł, a następnie uciekł potencjalny morderca Leppera?

Analiza eksperta:
-rusztowania typu ‘warszawskiego’ – czyli to co tam stoi , są już zakazane, nikt praktycznie ich nie używa, a szczególnie takich wysokich.
-żaden budowlaniec nie stawia jednego pionowego ciągu rusztowania – takiego wąskiego i takiego wysokiego – koszty stawiania rusztowania są wysokie i dziwi ze nic się nie dzieje, jesli chodzi o roboty budowlane, zresztą jakie? remont elewacji? to dlaczego tylko w tym pionie? wymiana rur rynnowych? takie rzeczy robi się ze zwyżki w jeden dzień. wymiana parapetów? można zrobić od wewnątrz?a poza tym co za palant zrobił podesty na tych rusztowaniach? z czego badziewie jest? z kartonu, bo tak wygląda
-gdzie jest tabliczka o budowie/remoncie? żółta informacyjna?
suma sumarum – rusztowanie dla picu, aby odciągnąć uwagę od prawdziwego kierunku podejrzeń, bo to naprawdę zbyt grubymi nićmi szyta sprawa.

(…)

2. Motywy potencjalnych zabójców.

-sprzeciw Leppera wobec roślin GMO (zmanipulowanych genetycznie);
-możliwe ponowne wejścia Samoobrony do sejmu i senatu i odwołanie pozytywnej dla lobby GMO ustawy zezwalającej na uprawę tychże szkodliwych nasion / roślin;
-wspieranie niepodległości Białorusi;
-postulat Leppera by Polska uzyskała suwerenność od neonazistowskiej organizacji globalistów – NATO, która obecnie okupuje nasz kraj.
-postulat Leppera, by Polska wyszła z UE, tworu globalistów;
-niezgodzenie się na wprowadzenie waluty Euro w Polsce;
-obrona interesów najsłabszej części społeczeństwa, prezentowanie polskiej biedy w mediach, co nie przystoi do wizerunku „drugiej Irlandii” czy tam Tuskowej „zielonej wyspy”.
-Andrzej Lepper wiedział kto jest źródłem przecieku w aferze gruntowej. Miał też haki na Jarosława Kaczyńskiego (Kalksteina) i jego masońską partię – PiS.
-lider Samoobrony miał szeroką wiedzę na temat quasi mafijnych układów na linii Moskwa – WSI – UE – globaliści, dzięki temu, że rządził dwa lata z PiSem. Najbardziej na śmierci Leppera skorzystał właśnie Jarosław Kaczyński.
-afera gruntowa i późniejsza seks afera to nic innego jak profesjonalne zagranie kryminalnego i upolitycznionego „wymiaru sprawiedliwości” w celu skompromitowania środowisk patriotycznych. Jednego nie można im odmówić: profesjonalizmu, z jakim preparowali zeznania i dowody, kupowali i zastraszali świadków i in.
-Andrzej Lepper nagłaśniał sprawę tajnych więzień CIA w Polsce, gdzie w okrutny sposób katowano i mordowano ludzi, bez wyroku sądu. Takie działania to jawna zbrodnia przeciwko ludzkości, dokonywana przez NATO i CIA na ziemiach polskich.
-postulat Leppera o całkowitym wycofaniu się z masakry Iraku i Afganistanu. Według rzetelnych źródeł od początku okupacji obu tych krajów zginęło tam co najmniej pięć milionów ludzi. Dziś np uprawy opium w Afganistanie zostały wznowione i ochrania je… armia USA (są nagrania i zdjęcia, jak żołnierze US Army pełnią rolę ochroniarzy pól makowych skąd produkuje się heroinę). Dziś uzależnienie od opium i heroiny jest ogromnym problemem wśród młodych ludzi Afganistanu – narkotyki niszczą to społeczeństwo.

3. Info wojna wymierzona w Leppera.

-Od początku działalności Andrzeja Leppera w polityce głównym nurtem działań kryminalnych mediów było ośmieszanie i nagłaśnianie ponad miarę spraw sądowych z udziałem ś.p. Leppera. Wysypywanie na tory zmutowanego genetycznie zboża z Niemiec nagłaśniano jako anarchoniczne i antyeuropejskie, oszołomskie działania grupki chłopów którym coś odbiło.
-od początku działalności Andrzeja Leppera w sejmie nagłaśniano wszelkie przejęzyczenia, miny, nieporozumienia, które przecież zdarzają się każdemu.
-nagłaśniano braki w wykształceniu, zupełnie tak, jakby Polską mieli rządzić sami technokraci. A przecież podobno demokracja jest dla nas, dla zwykłych ludzi.. Mamy prawo sobie wybrać nawet 400 posłów Samoobrony RP, to gwarantuje nam kurwa konstytucja!!!! Nie będzie mi jakiś dziennikarzyna mówił, że na tego człowieka mam nie głosować, bo nie jest profesorem. Tymczasem robiono to nagminnie.
-przedstawiano posłów Samoobrony jako oszołomów, chłopów ze wsi, jako kogoś, kto nie ma prawa reprezentować narodu będącego częścią UE. (…)

4. Sprawa Marii Wiernikowskiej i laboratoriów wojskowych w Klewkach.

cyt. „Hasło „Klewki” brzmi może śmiesznie, ale tylko dlatego, że kryminalne media wykonały zadanie zniszczenia medialnego Andrzeja Leppera w tej sprawie. Terroryzm medialny jest jedną z najskuteczniejszych metod ukrycia prawdy, poprzez jej ośmieszenie, jeśli jednak to nie skutkuje, mafia stosuje przymus bezpośredni. I tak się mogło stać w przypadku lidera Samoobrony, który znając jego upór i dążenie do prawdy, być może dalej drążył sprawę.
Drugą osobą obok ś.p. Andrzeja Leppera, dzięki której sprawa Klewek nie zeszła do lamusa, jest dziennikarka Maria Wiernikowska. Jedna z nielicznych dziennikarzy z prawdziwego zdarzenia w Polsce, zrealizowała reportaż „Zwariowałam”. Jak ujawniła 4 lipca 2005 roku, w programie Bogdana Rymanowskiego w TVN: „Miałam skompromitować, takie zresztą było założenie i niemalże zamówienie telewizji – skompromitować Leppera i jego świadka”. Świadkiem Leppera był oczywiście Bogdan Gasiński.
Wiernikowska w przeciwieństwie do mediów kryminalnych, nie wykonała zadania skompromitowania Leppera i Gasińskiego. Wręcz przeciwnie, jej rzetelne dochodzenie dziennikarskie ujawniło olbrzymią aferę korupcyjno-przemytniczo-terrorystyczną. W Klewkach produkowano broń biologiczną, testowano śmiertelne szczepionki, faktycznie lądowali tam ludzie Al Kaidy. Reportaż „Zwariowałam” oczywiście ujrzał półki, jednak Wiernikowska opublikowała od razu książkę o tym samym tytule.

Bronisław Wildstein ocenił to w następujący sposób: „Wiernikowska odsłania obraz kraju korupcji, przemożnych układów wywodzących się z PRL i ciągłej obecności dawnych służb komunistycznych”.
Nie dał jednak wyjaśnienia skąd są związki Talibów z firmą Inter-Commerce, działającą w całym niemal bloku wschodnim. Nikt dotąd nawet nie próbował znaleźć wytłumaczenia jak to jest możliwe, żeby Al-Kaida miała swoje macki w Polsce. A przecież nie jest to już tajemnicą.

Al Kaida jest tworem agencji zachodnich – Mossadu, CIA czy MI6! Al-Kaida, jako owoc arabskiego ekstremizmu w ogóle nie istnieje! Sam Bin Laden był jemeńskim Żydem, co ujawnił publicznie w programie Alexa Jonesa agent nr. 1 amerykańskiego wywiadu Steve Pieczenik.
Pochodzenie Al-Kaidy zostało zdemaskowane m.in. w filmie dokumentalnym BBC „Power of Nightmares„ . Współczesny terroryzm został sztucznie stworzony na potrzebę nowoczesnego imperializmu – podboju krajów arabskich, chodzi głównie o zasoby naturalne, ale także o narkotyki – głównie z Afganistanu. (…)

Andrzej Lepper trafił na trop afery, która mogłaby bardzo zaszkodzić Polskim przedstawicielom rządu światowego, mógł udowodnić, że w Polsce tworzone były lub też są, zabójcze szczepionki – broń biologiczna, którą „rząd światowy” poprzez swoje agentury w WHO i ONZ chce zaszczepić całą ludzkość.
Może chodziło też o wąglik, który puszczony np. w warszawskim metrze zmieniłby wygląd Polski z dnia na dzień – efektem takiego zamachu mógłby być stan wyjątkowy i natychmiastowe zawieszenie wolności osobistych, co oczywiście umożliwiłoby natychmiastowe pozbycie się opozycji – to w dramatyczny sposób „prorokuje” polski Nostradamus, Alef Stern.
Być może Lepper, będąc dość często na Białorusi, dowiedział się szczegółów na temat planowanej w Polsce operacji i chciał to ujawnić?

Tego niestety się chyba nigdy nie dowiemy, warto jednak wrócić do afery z Klewkami, którą tak rzetelnie przedstawiła Wiernikowska w swoim reportażu”

Źródło: http://kefir2010.wordpress.com/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj