ŻYDOMASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE KATOLICKIM: PLĄSAJĄCE ZAKONNICZKI W „MODLITEWNYM SZALE”

Po polsku

Źródło: www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A101rcDancingNuns.htm
Data publikacji : 8.05.2005
Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

dancig1

Kim są te tańczące panie? Absolwentki college’u, które zebrały się żeby świętować stare przyjaźnie? A może grupa szczęśliwych matek bawiąca się w wolnym od zajęć rodzinnych czasie?

A może raczej „młode” rozwódki poszukujące ponownej okazji do małżeństwa?

Nie. Nic z tych rzeczy. One są katolickimi zakonnicami, właściwie częścią zjazdu 400 amerykańskich zakonnic reprezentujących 115 katolickich żeńskich zgromadzeń zakonnych, które zjechały się do Chicago. W dniach 14-16 lipca 2002 roku zebrały się na Loyola University z zamiarem przedyskutowania katastrofalnego kryzysu powołań, których doświadczają ich zgromadzenia oraz z zamiarem znalezienia środków zaradczych na ten problem.

Biedne siostry nie zdają sobie sprawy, że ich „postępowe” idee i świecki sposób życia wzorowane na ideach II Soboru Watykańskiego, zrażają prawdziwie religijne powołania i są prawdziwą przyczyną kryzysu, któremu usiłują zapobiec.

Gdyby powróciły do tradycyjnego nauczania Kościoła Katolickiego i przepojonego duchem pobożności sposobu życia, który prowadziły przed soborowymi „nowinkami” to ich klasztory byłyby przepełnione nowymi i cennymi powołaniami.

real-nun

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/09/15/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-plasajace-zakonniczki-w-„modlitewnym-szale”/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj