Nie lękajcie się świata, ani przyszłości, ani waszej słabości”, czyli „Katolicki” Woodstock w rozkwicie

Po polsku

pope_ratzinger-satan_signPodczas odbywających się pod koniec sierpnia tegorocznych Światowych Dni Młodzieży, w poniedziałek wieczór, (22.08.), w czasie czuwania na terenie madryckiego lotniska Cuatro Vientos papież Benedykt XVI mówił m.in. : “Właśnie dzisiaj, kiedy dominująca kultura relatywistyczna rezygnuje z poszukiwania prawdy i deprecjonuje dążenie do niej, choć jest ona najwyższą aspiracją ducha ludzkiego, musimy proponować z odwagą i pokorą uniwersalną wartość Chrystusa jako zbawcy wszystkich ludzi i źródło nadziei dla naszego życia - podkreślił Benedykt XVI.” [czyżby zapomniał, że Chrystus jest Zbawcą tylko i wyłącznie dla tych, którzy w Niego uwierzą, ochrzczą się (por. Mk: 16.16), a później wyznają swą wiarę przed tym "pokoleniem przewrotnym i wiarołomnym"(Mk: 8.38)]

Chwilę później papież głosił: “Drodzy przyjaciele, niech żadna niechęć was nie paraliżuje. Nie lękajcie się świata, ani przyszłości, ani waszej słabości”. [No i rzeczywiście młodzież nic, a nic się nie bała, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach. Cóż ta nauka ma wspólnego z Chrześcijaństwem? Czyż Chrystus nie zdefiniował jakie będą relacje pomiędzy prawdziwymi Chrześcijanami, a tym upadłym światem: "Królestwo Moje nie jest z tego świata i wy nie jesteście z tego świata" (Jan: 18.36), "Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi." (Jan: 15.19), albo nieco inne słowa św. Piotra, na którego przecież tak mocno powoływano się w Kościele Katolickim: "Bracia, trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz, diabeł, krąży jak lew ryczący, szukając kogo by pożreć." (1 P 5. 8-9) Czy nauka obecnego papieża jest taka sama jak św. Piotra ??]

————————————

Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: „Katolicki” Woodstock rozkwita


Źródło
: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A431WYD.html
Data publikacji : 21.08.2011
Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Dnia 19.08.2011 roku po głównej uroczystości na podium przed katedrą La Almudena w Madrycie, Benedykt XVI nie mógł oprzeć się pokusie poddania się atmosferze Mardi Gras (wyuzdany karnawał w New Orlean,USA-tłum.) Światowych Dni Młodzieży. Pożyczył od pielgrzyma, który podszedł do niego z życzeniami, kowbojski kapelusz i włożył go sobie w poprzeczny sposób.

ben11

Tymi błazeńskimi popisami potwierdza, że jest godnym następcą Jana Pawła II. Obecna na Światowych Dniach Młodzieży młodzież wzięła sobie zwyczaj malowania twarzy z hippisowskich festiwali jak to widać na zdjęciach młodych kobiet powyżej. Poniżej tekstu w pierwszym rzędzie widzimy, że katolicka skromność kompletnie nie obchodziła hierarchii katolickiej.Ukazywanie gołych ramion, nóg i brzuchów narastało wraz ze wzrastającą temperaturą powietrza i intensyfikowaniem spryskiwania tłumów strumieniami wody. W drugim rzędzie widzimy inny przykład częściowego nudyzmu, który staje się coraz popularniejszy na „katolickich” spotkaniach młodzieżowych. Trzeci i czwarty rząd ukazuje jak kobiety popisują się swymi nogami co stało się już zwyczajem podczas tańców wykonywanych wszędzie na Światowych Dniach Młodzieży.I tak „katolickie” Woodstock’i rozkwitają chociaż Watykan udaje, że nie jest to właściwy cel dla Światowych Dni Młodzieży.

ben21

.ben4

.burdel1

.burdel2

burdel5

Komentarz : GREGORIUS nie ma jasności jaki duch ożywia tę cudowną uroczystość katoliczniacką. Ptaszki ćwierkają, że tym duchem jest Wielki Architekt Wszechświata, dyrygentem jest marran Ratzinger a sama uroczystość to żydomasoński burdel pod gołym niebem. Jak to dobrze, że Wielki Lolek poprawił nauki Jezusa, bo teraz to się żyje radośnie i rozkosznie.

——————————————————————–

Powyższe, niechwalebne zdjęcia odnoszą się do młodzieży, natomiast jak w tym czasie prezentowało się duchowieństwo?

Powiedzmy, że również oryginalnie; nakrycie głowy w stylu tandetnego kostiumu na Halloween:

aug2111massgetty15

aug2111massgetty2

—————————————————————————

Same niebiosa grzmotnęły Benedykta-Ratzingera na jego „Katolickim Woodstocku”

Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1108.htm
Data publikacji : 24.08.2011
Tłum. z jęz. ang. : GREGORIUS

Przewodnia myśl homilii Benedykta-Ratzingera na Światowych Dniach Młodzieży została stłumiona przez same Niebiosa a on sam został wyciszony. W ten sposób Bóg Nieba i Ziemi ukarał „pedofilskiego papieża” zdmuchując mu z głowy jego piuskę i strącając go z tronu, niemiłosiernie siekąc go deszczem. Młodzież zabrana na „katolickim Woodstock’u” w panice i z wrzaskiem rozbiegła się przerażona. Niespotykana burza niosąca boski gniew akurat w chwili zachodu słońca uderzyła w Benedykta-Ratzingera i zamknęła mu usta, kiedy rozpoczynał swoją przewodnią homilię na Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie 20-go sierpnia b.r.

Jest to bardzo niezwykłe zjawisko w Hiszpanii żeby w sierpniowe wieczory zrywały się burze. Kiedy Benedykt-Ratzinger rozpoczynał przemawiać, znienacka potężny wicher sztormowy uderzył w niego gwałtownie zrywając mu piuskę i symbolicznie strącając go z jego tronu. Kartki z jego homilią stały się nieczytelne wskutek całkowitego przemoczenia a jego szata nadęła się jak żagiel.Błyskawice rozświetliły całe niebo i chlusnęły strugi rzęsistej ulewy siekącej Benedykta-Ratzingera z zapalczywością Boga Wszechmogącego. Grzmiący protest Niebiosa przesłały młodzieży, która zebrała się na wariackiej imprezie nowego pseudokościoła, wzorowanej na rozpasanym, rock’owym Woodstock Festival z 1969 roku. Protest, który spowodował paniczną ucieczkę młodzieży z krzykami przerażenia. Kiedy Benedykt-Ratzinger próbował podjąć dalej swoją homilię nastąpiło zwarcie elektryczne w systemie nagłaśniającym co uniemożliwiło mu ględzenie jego modernistycznych frazesów. Został zmuszony do rezygnacji z wygłoszenia homilii.Dzień wcześniej gniewni demonstranci wylegli na śródmiejskie ulice Madrytu w protestach przeciw Benedyktowi-Ratzingerowi. Niektórzy mówili, że szalejące niebo było bardziej przerażające niż wirujące słońce w nieodległej Fatimie (Portugalia) w 1917 roku. Prawdopodobnie Najświętsza Panna Dziewica rzucała swe potępienie na „pedofilskiego papieża”, nawet wyraźniej niż w przesłaniu do ogromnego tłumu wiernych w nieodległej portugalskiej Fatimie.Benedykt-Ratzinger, który całkowicie od 2001 roku odpowiada za seksualne zbrodnie kleru nowego pseudokościoła i którego podpis widnieje na licznych dokumentach uniewinniających i tolerujących „biskupów” i „księży” dokonujących gwałtów na dzieciach, ani słowem nie wspomniał o przerażających zbrodniach seksualnych i malwersacyjnych jego pseudokościoła, którego jest głową. (Niektóre informacje do tego komentarza zaczerpnięto z Agence france-Presse)

Ojcowie katolickiego portalu TRADITIO.

.

Komentarz : GREGORIUS obawia się i chyba niebezpodstawnie, że chyba Bóg Wszechmogący zniecierpliwił się błaznami i bałwanami okupującymi Stolicę Piotrową, nie biorąc jednak pod uwagę, że to illuminowani, którzy ciężko pracują by przynieść ludziom prawdziwe światło wiedzy.

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/26/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-a-katolicki-woodstock-rozkwita/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj