„W Watykanie działają cztery loże masońskie rytu szkockiego” – mówi biskup Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X

Po polsku

Źródło: www.virgo-maria.org
tłum. z jęz. franc. GREGORIUS

a48

Wywiad udzielony przez biskupa Fellay’a księdzu Steiner’owi z niemieckiej gałęzi Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X w 1999 roku.

Biskup Fellay potępia Sobór Watykański II jako owoc spisku masońskiego przeciwko Kościołowi Katolickiemu, realizowanemu od 100 lat i ujawnia obecność w Watykanie czterech lóż masońskich Rytu Szkockiego. Biskup Fellay potępia również członkostwo i udział w pracach tych lóż prałatów watykańskich zajmujących najwyższe stanowiska w hierarchii watykańskiej, potępia ich prace w tychże lożach nad stworzeniem JEDNEJ ŚWIATOWEJ SUPERRELIGII.

.

„Duch masoński w Kościele Katolickim”- wywiad przeprowadzony przez ojca Steiner’a, członka Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X (FSSPX) w Niemczech.

VIDEO: http://www.virgo-maria.org/Documents/eveques/mgr-fellay/Video_with_English_subtitles.html

Tłumaczenie filmu:
KOMENTARZ: Monsignore Fellay jest jednym z czterech biskupów konsekrowanych przez arcybiskupa Lefebvre’a w Econe w 1988 roku.

Został ekskomunikowany być może po to, żeby napiętnować czyn który ośmielił się popełnić założyciel FSSPX [tj. arcybiskupa Lefebvre] na skutek apostazji hierarchii kościelnej od czasu II Soboru Watykańskiego.

MONSIGNORE FELLAY: „Niemożliwością jest udowodnić to bezpośrednio ale pomimo to sądzę, że te czyny, te zachowania są częścią ogólnego planu, który został nakreślony niedawno, około początku XX wieku, być może nieco wcześniej, a polegał on na ustanowieniu rządu światowego z JEDNĄ ŚWIATOWĄ RELIGIĄ.

I to wszystko należy do planu tworzenia jednej superreligii. W rzeczywistości jest to absolutnie sprzeczne z religią katolicką i jej tradycją.

KOMENTARZ: Na takiej podstawie jak można nakazać wiernym katolickim zanosić modły do Boga, który odrzuca Jezusa Chrystusa jako jedynego i wyłącznego pośrednika pomiędzy Bogiem a człowiekiem?

MONSIGNORE FELLAY: Co do tego właśnie, to jest obowiązkiem by dostrzec palec masonerii i jej dzieła w łonie Kościoła Katolickiego. Jest to zwłaszcza bardzo ważne aby pamiętać, że w 1992 roku mason o wysokim stopniu wtajemniczenia oświadczył, że w samym Watykanie działają obecnie cztery loże masońskie Rytu Szkockiego i te cztery loże są zwłaszcza złożone z watykańskich duchownych na wysokich stanowiskach.

Tak działają więc tajemni bracia… i niszczą, nie tylko z zewnątrz, ale także z samego jego wnętrza Kościół Katolicki, z samego jego łona.

————————————————————————————

marcel-lefebvreWYPOWIEDŹ ARCYBISKUPA LEFEBVRE’A Z DNIA 4.10.1987

(Po rozmowach z Ratzingerem w Watykanie)

„…Rzym stracił wiarę moi drodzy przyjaciele. Rzym jest w stanie apostazji. To nie są słowa, które są pustymi słowami, te słowa które wypowiadam. To jest prawda. Rzym jest w stanie apostazji.

Nie możemy absolutnie ufać temu światu, porzucił on Kościół, oni porzucili Kościół.

To oczywiste, oczywiste, oczywiste.

Powiedziałem kardynałowi Ratzingerowi: „Eminencjo, proszę posłuchać, nawet jeśli dacie nam biskupa, (…) my nie możemy współpracować, to niemożliwe, niemożliwe, (…).

Dla nas Chrystus jest wszystkim, nasz Pan Jezus Chrystus jest wszystkim, jest naszym życiem.

A dla Waszej Eminencji odwrotnie (…). Otóż to. Nie ma zgody między nami.

I to, zapewniam, jest istota.

Nie możemy naśladować tych ludzi (…).

To jest niepojęte, niepojęte (…).To było niewiarygodne, niewiarygodne!

Więc jak sądzicie, czy możemy polegać na takich ludziach. To już dłużej jest niemożliwe…

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/19/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim-w-watykanie-dzialaja-cztery-loze-masonskie-rytu-szkockiego-mowi-biskup-bractwa-kaplanskiego-sw-piusa-x/

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj