Wojna blisko!!! Amerykanie rozmieszczają „tarczę antyrakietową” już nawet na Morzu Czarnym. Miedwieputin przyznał się do swojej bezsilności

Po polsku

us-navy-aircraftcarrier-2Źródło : www.3rm.info/17502-otkrovenno-o-bezsilii-rf-amerikancy-gotovy.html

Jak donosi ITAR-TASS, Stany Zjednoczone nie wykluczają rozmieszczania w ramach Tarczy Antyrakietowej okrętów wojennych na Morzu Śródziemnym, Czarnym, Barentsa, Północnym i na Bałtyku. Doniósł o tym dzisiaj( 15.11.2011 ) dziennikarzom szef MSZ Federacji Rosyjskiej, Siergiej Ławrow podczas swojej podróży z Honolulu, komentując rosyjsko-amerykańskie spotkania w ramach szczytu APEC (Azjatycko-Pacyficzna Współpraca Gospodarcza).

„Amerykanie nie wykluczają, przyznali się nam do tego, że mogą być rozmieszczone okręty wojenne z systemami antyrakietowymi nie tylko na Morzu Śródziemnym ale także Północnym i Bałtyku.”- powiedział minister.

„Znajdujemy się w takiej sytuacji z której nie widać wyjścia”- zauważył szef MSZ Federacji Rosyjskiej, mówiąc ogólnie o amerykańskich planach rozmieszczania Tarczy Antyrakietowej.

„Dlatego, że jednostronny plan stworzenia globalnej Tarczy Antyrakietowej USA, który będzie oficjalnie natowskim, ale według całkowicie amerykańskiego wzoru, jest już realizowany.”- podkreślił Ławrow.

„Są podpisane porozumienia, buduje obiekty na ziemi, bazy nasłuchowo-podsłuchowe i radary.”

„Potwierdza się, że żadnych ograniczeń ten system nie będzie miał, a na pytanie w jakim celu dokonuje się jego przesunięcia na północ, pada odpowiedź, że tak trzeba.”- kontynuował minister.

„Na nasz argument odnośnie braku możliwości Iranu wystrzeliwania czegokolwiek w powietrze co doleci do północnych baz, pada odpowiedź, że istnieje możliwość w przyszłości, że to nastąpi a my musimy przewidzieć każdy scenariusz.”

„Nie wszystko przy tym w ramach ich stanowiska jest sensowne bo otwarcie mówi się nam, nie niepokójcie się, to nie jest przeciwko wam.”- dodaje Siergiej Ławrow. „Nas to nie może zadowolić.”

„Na spotkaniach z Amerykanami było to wyraźnie powiedziane”-dodaje minister- „a prezydent Miedwiediew ponownie wszystko potwierdził Obamie, że my chcielibyśmy otrzymać jakieś gwarancje. Gwarancje powinny być jasne i na papierze.”

„Można długo mówić o jakichś hipotetycznych przeszkodach ze strony Kongresu, ale na razie nikt nie próbował takich gwarancji dawać stronie rosyjskiej.”- podkreślił szef MSZ Federacji Rosyjskiej

————————————————————–

podobne artykuły: Bibuła: Okręty amerykańskie na Morzu Bałtyckim?

W NATO wiedzą, że armia rosyjska jest zniszczona – mówi generał – lejtnant Wiktor Soboliew

Źródło: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/17/wkrotce-wojna-amerykanie-rozmieszczaja-tarcze-antyrakietowa-juz-nawet-na-morzu-czarnym-miedwieputy-przyznaly-sie-do-swojej-bezsilnosci/#more-15227

Icons by N.Design Studio. Designed By Ben Swift. Powered by WordPress
RSS Zaloguj